Blog

Muzyka świąteczna bez opłat ZAIKS 2023

Muzyka świąteczna bez opłat ZAIKS 2023

2023-11-07
Muzyka świąteczna bez opłat ZAIKS 2023Muzyka świąteczna bez opłat ZAIKS 2023. Jak co roku okres świąteczny rządzi się swoimi prawami w firmach, przedsiębiorstwach, kawiarniach i restauracjach. Wraz z początkiem grudnia zmieniają się wystawy w sk… Więcej..
Kiedy mówimy o publicznym odtwarzaniu muzyki ?

Kiedy mówimy o publicznym odtwarzaniu muzyki …

2023-03-20
Kiedy mówimy o publicznym odtwarzaniu muzyki? Przyjemne dla ucha melodie towarzyszą nam niemalże codziennie – w domu, w pracy, w podroży i przy wyjątkowych okazjach. Prawdopodobnie każdy z Twoich ulubionych otworów jest jednak objęty prawem aut… Więcej..
Uważajcie przy wyborze alternatyw dla ZAIKS

Uważajcie przy wyborze alternatyw dla ZAIKS

2023-03-02
Uważajcie przy wyborze alternatyw dla ZAIKS. Często dostajemy od Was informacje, że chcecie zrezygnować z ZAIKS na rzecz naszej firmy. Wówczas informujemy Was o szczegółach dotyczących takiego przejścia i oszczędnościach. Jednak mamy świadomość,… Więcej..
Muzyka w Twojej firmie wcale nie musi podlegać ZAIKS

Muzyka w Twojej firmie wcale nie musi podlega…

2023-03-02
Muzyka w Twojej firmie wcale nie musi podlegać ZAIKS. Często o tym piszemy, ale ciągle spotykamy się z błędnym przekonaniem, że jeśli w swojej firmie odtwarzamy muzykę to MUSIMY płacić ZAIKS. NIE jest to prawda. Tak się przyjęło, tak uważa więks… Więcej..
Muzyka w barze, hotelu, restauracji, a ZAIKS

Muzyka w barze, hotelu, restauracji, a ZAIKS

2023-01-22
Muzyka w barze, hotelu, restauracji, a ZAIKS. Kontynuujemy nasze artykuły o sytuacjach przedsiębiorców różnego typu z organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Takimi jak ZAIKS, STOART, ZPAV i innymi. Omawialiśmy już salony fryzje… Więcej..
Płacę za streaming muzyki w internecie, muszę płacić ZAIKS?

Płacę za streaming muzyki w internecie, muszę…

2023-01-22
Płacę za streaming muzyki w internecie, muszę płacić ZAIKS? Pamiętacie kiedy ostatnio kupiliście płytę z muzyką? No właśnie, dziś muzyki słucha się w internecie. Spotify, Tidal, nawetYoutube, widząc wyświetlenia teledysków idące w miliardy widać… Więcej..
Święta, Wigilia, Boże Narodzenie bez ZAIKS

Święta, Wigilia, Boże Narodzenie bez ZAIKS

2022-12-16
Święta Bożego Narodzenia to zawsze dość osobliwy czas, życie wówczas nieco zwalnia, zaczynamy dostrzegać szczegóły, których do tej pory nie zauważaliśmy, spędzamy więcej czasu z rodzinom. Z bardziej przyziemnych spraw, na wystawach sklepowych po… Więcej..
Sylwester bez opłat ZAIKS – jak łatwo oszczędzić na imprezie?

Sylwester bez opłat ZAIKS – jak łatwo oszczęd…

2022-12-16
Jeśli posiadacie hotel bądź restauracje i organizujecie zabawę Sylwestrową w tym roku i organizowaliście w latach poprzednich to zapewne zauważyliście, że zespoły muzyczne żądają za jedną noc trzy, a nawet cztery razy więcej niż za normalny wiec… Więcej..
Czy można uniknąć opłat ZAIKS, ZPAV i STOART?

Czy można uniknąć opłat ZAIKS, ZPAV i STOART?

2022-12-14
Publiczne odtwarzanie utworów muzycznych szerszej publiczności, a także możliwość ich udostępniania w wybranym przez siebie czasie oraz miejscu jest objęte pewnymi ograniczeniami. Warto wiedzieć, że autorowi wybranego utworu należy się odpowiedn… Więcej..
Jak oszczędzać na koniec 2023 roku w firmach?

Jak oszczędzać na koniec 2023 roku w firmach?

2022-11-16
Oszczędności w firmach na koniec roku. W tym roku sytuacja wielu firm nie wygląda zbyt dobrze. Ciągłe podwyżki, prądu, produktów, wszechogarniająca inflacja. Całkowity brak klientów, odcięcie podstawowych źródeł dochodu. Część firm musiała przen… Więcej..
Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

2022-10-18
Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów. W internecie, szczególnie na YouTubie popularne są wszystkie zestawienia z dziesięcioma sposobami na, dziesięcioma największymi: budynkami, samochodami, psami itp. Pomyśleliśmy, że idąc tym trendem … Więcej..
Legalna muzyka w przestrzeni publicznej

Legalna muzyka w przestrzeni publicznej

2022-10-18
Odtwarzanie muzyki w przestrzeni publicznej związane jest z koniecznością opłacenia tantiemy, której koszty są zależne od kilku czynników. Co zrobić, aby nie narazić się na wysokie koszty OZZ lub ZAIKS? A może muzyka w Twoim lokalu tak naprawdę … Więcej..
Przestrzeń publiczna i kontrole OZZ

Przestrzeń publiczna i kontrole OZZ

2022-10-18
Organizacja Zbiorowego Zarządzania to instytucja, która zgodnie z ustawą o prawie autorskim zajmuje się zarządzaniem oraz ochroną powierzonych im praw autorskich lub praw pokrewnych. Właściciele lokali użytkowych, w których puszczana jest muzyka… Więcej..
Nowa strona muzyki bez ZAIKS

Nowa strona muzyki bez ZAIKS

2022-10-18
Często informujemy Was o informacjach jak ominąć ZAIKS, jak nie dać się zastraszyć, jak nie płacić bez sensownie opłat ZAIKS, STOART czy SAWP. Często także piszemy o miejscach gdzie nasza muzyka sprawdza się idealnie. Jednak dziś pragniemy porus… Więcej..
Jak poradzić sobie z kontrolą ZAIKS?

Jak poradzić sobie z kontrolą ZAIKS?

2022-09-16
Jak poradzić sobie z kontrolą zaiksCzęsto dostajemy zapytania jak sobie radzić w przypadku ewentualnej kontroli ZAIKS. W naszej firmie stawiamy na transparentność, poza tym staramy się przeciwdziałać zamiast działać po fakcie. Dlatego w przypadk… Więcej..
Czy od nowego roku wzrośnie ZAIKS?

Czy od nowego roku wzrośnie ZAIKS?

2022-09-16
Czy od nowego roku wzrośnie ZAIKS?  Obserwując ostatnimi czasy naszą gospodarkę zachodzi pytanie jak będą kształtowały się ceny usług i towarów w przyszłym roku. Czy wszystko będzie dalej rosło w takim tempie jak teraz? Media, prąd, gaz, opał, … Więcej..
Jakie zmiany w ZAIKS w 2019 roku?

Jakie zmiany w ZAIKS w 2019 roku?

2022-08-24
Jakie zmiany w ZAIKS w 2019 roku? No właśnie, jak będzie wyglądał przyszły rok dla właścicieli firm pod względem OZZ. Czy ZAIKS wprowadza jakieś ważne zmiany? Jak wpłynie ACTA 2 na działalność firm, ZAIKS czy internetu w 2019 roku. Jak zwykle st… Więcej..
Muzyka bez ZAIKS dla kamerzystów weselnych

Muzyka bez ZAIKS dla kamerzystów weselnych

2022-08-17
Muzyka bez ZAIKS dla kamerzystów weselnych. Poruszaliśmy już wiele tematów wykorzystania muzyki bez konieczności uiszczania opłat ZAIKS, ale większość dotyczyła publicznego odtwarzania muzyki. Co jednak z wykorzystaniem muzyki przez kamerzystów?… Więcej..

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl