Komentarze

Agnieszka

W jakim celu podaje się dane do wysyłki oraz trzeba opłacić koszt dostawy? Myślałam, że muzyka pobierana jest na urządzenie online?

PublicMusic

Dzień dobry,

   rozumiem, że chce Pani pobrać utwory do publicznego odtwarzania w swoim lokalu. W takiej sytuacji aby nie być narażonym na opłaty ze strony kontrolerów takich organizacji jak ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP, ZASP, ZAPA itp itd. warto otrzymac od nas licencję zwalniającą z tych wszystkich opłat dla tych wszystkich organizacji. My udzielamy takiej licencji ale aby ona była ważna, konieczne jest podanie adresu lokalu, na który mamy udzielić licencji. Licencję dostarczamy w postaci pisemnego dokumentu oraz certyfikatu (dokumentu zabezpieczonego przed podrobieniem). Takie dokumenty dosyłamy kurierem. Stąd zatem jest koszt wysylki tych dokumentów. Jeśli jednak wystarczy Pani certyfikat w formie elektronicznej to możemy też taki wysłać. Trzeba będzie sobie go wydrukować samodzielnie i nie będzie wyglądał tak jak oryginał. Ale zaoszczędzi się koszt wysyłki 16 zł. Adres jednak miejsca w którym będzie odtwarzana muzyka oraz adres siedziby firmy jest potrzebny mimo to po prostu do uzuskania ważnej licencji.

Jacek

Dzień dobry. Czy przy wykupieniu opcji abonamentowej na Wasze radio, to dokupienie płyt w promocyjnej cenie należy dokonać od razu z wyborem abonamentu, czy mogę dokupować sukcesywnie albumy w czasie trwania abonamentu?

PublicMusic

Dzień dobry,

   oczywiście można w każdej chwili dokupić dowolną ilość albumów muzycznych w naszej promocyjnej cenie 5 zł w okresie trwania abonamentu. Ale nie ma też konieczności kupowania jakichkolwiek płyt. Jeśli mamy dobry internet to w zupełności wystarczy korzystanie z naszego radia internetowego. Są klienci, którzy w swoim lokalu mają problemy z zasięgiem internetowym i wówczas pozostaje im domawianie płyt. Albumy można domawiać na CD, na pendrive lub mogą być samodzielnie ściągane w formie elektronicznej bezpośrednio na dysk komputera klienta. Każda płyta to godzina muzyki. Mamy w swojej ofercie ponad tysiąc godzinnych albumów!

Kamil

Witam, chciałbym otworzyć salon tatuażu, czy mógłbym poprosić o wysłanie danych na chociaż jeden dzień testowy by posłuchać jakie mają państwo do wyboru utwory ? i pytanie czy radio jest fizycznie wysyłane czy poprostu kupujemy w ramach subskrycji dostep do konta (login i haslo) i wtedy mozemy sobie na roznych urzadzeniach puszczac muzyke ? np kupic duzy glosnik i polaczyc go z telefonem na ktorym leci z konta z tej strony muzyka ?

PublicMusic

Dzień dobry,

   radio jest w postaci aplikacji do odtwarzania online bezpośrednio na urządzeniu klienta (komputer, laptop, tablet, smartfon, iPad, iPhone). Mamy specjalne aplikacje do odtwarzania radia na tych urządzeniach. Radio można też odtwarzać bezpośrednio na naszej specjalnej stronie internetowej:www.radiopublic.pl

W celu otrzymania dostępu testowego proszę przesłać nam swój adres email a my na ten adres wyślemy  dane dostępowe do radia.

Ekipa z Wrocławia

Dzień dobry, bardzo proszę o tytuł lub przesłanie utworu Disco Santa z radia Publicmusic, PUB 3. Pozdrawiam, Ekipa z Wrocławia

PublicMusic

Dzień dobry,

   w naszym radiu prentujemy kilkanaście tysięcy utworów. Ciężko będzie znaleźć ten jeden jeśli nie mamy podanego jego numeru katalogowego.

Izabela

Dzień dobry, chciałam dokonać zakupu utworów na pen drive czy mogę prosić o telefoniczną konsultację 509660227. Jestem już klienetem państwa KJ Wiesław Godleski 7780162755. Dziękuję Izabela Godlewska

PublicMusic

Dzień dobry,

   prosze dzwonić na nasz numer 8888 999 00. Mozna też samodzielnie wybrać sobie coś dla siebie na naszej stronie w zakładce SKLEP-MP3 Prezentujemy tam w formie dmeo ponad pół tysiąca przykłądowych płyt.

Klaudia

Dzień dobry, chciałabym przetestować Państwa radio, poproszę o wysłanie informacji na maila jak mogę to zrobić. Pozdrawiam:) klaudia

PublicMusic

Proszę wysłać wiadomość na nasz adres email: info@publicmusic.pl

Wówczas wyślemy Pani dostęp testowy na dziesięć dni. Test jest bezpłatny

Dominik

Czy mogę wykupić MP3 z jednorazowa opłata?

PublicMusic

Oczywiście jest taka możliwość. Po wybraniu albumów w koszyku wybieramy nośnik pendrive. Wówczas wgrywamy albumy muzyczne w formacie mp3 na pendrive.

Anna

W mojej restauracji musialam wyłączyć muzykę ze względu na astronopmiczne żądania opłat ze strony organizacji praw autorskich. Cisza ktora zapanowała stała się bardzo nieprzyjemna. Zjedzenie posiłku było uciążliwe. Miało się wrażenie, że inni goście slyszą nasze przełykanie ... :-O

Oferta publicmusic rozwiązała problem :-)

Andrzej

Podoba mi się ta idea, ale czy skorzystanie z tej oferty na pewno zwolni mnie od konieczności opłat dla  STOART i innych organizacji?

PublicMusic

Nasza firma posiada wszystkie prawa majątkowe do oferowanych utworów (autorskie i pokrewne). Mając wszystkie prawa do oferowanych utworów możemy udzielać na nie licencji na dowolnym polu eksploatacji, w tym na polu publicznego odtwarzania muzyki. (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Mówiąc prościej możemy naszą własnością dowolnie dysponować (konstytucyjne prawo własności). Stowarzyszenia praw autorskich chronią tylko te utwory, których autorzy i wykonawcy zgłoszą się do nich po taką ochronę. Wbrew pozorom wcale nie jest tych autorow tak wielu. Organizacje te częściej korzystają z tzw. zasady domniemania, że nawet utwory do nich nie zgłoszone pod ochronę mogą być przez nie chronione, jeżeli autor nie wyrazi konkretnej woli w tym względzie. My oczywiscie nie chcemy współpracować z żadną z tych organizacji i sami dysponujemy swoją własnością - utworami. Dlatego to od nas otrzymuje Pan odpowiednie licencje i żadna z tych firm nie ma już w tym względzie żadnych praw.

Adrian

a jakie rozwiazanie macie dla lokali które posiadają odbiornik telewizyjny? jeśli skorzystam z waszej oferty a mam odbiornik tel to i tak chyba musze zaiks płacić

PublicMusic

Nasza oferta polega na udzielaniu licencji na publiczne odtwarzanie utworów, co do których nasza firma posiada wszystkie prawa autorskie. To są tysiące utworów na poziomie światowym. Ponieważ jesteśmy właścicielami oferowanych utworów możemy nimi dowolnie dysponować, w tym udzielać dowolnych licencji. Oczywiście organizacje nie mają żadnych praw do naszych utworów (tak jak my nie mamy praw do ich utworów). Z tego powodu odtwarzanie naszych utworów z dostarczanych płyt lub z naszego radia internetowego nie powoduje żadnych opłat autorskich dla jakiejkolwiek organizacji. Włączenie jednak muzyki ze zwykłego radia lub TV stwarza sytuację, że mogą tam być nadawane utwory z repertuaru organizacji typu STOART, SAWP, czy ZPAV etc. W takiej sytuacji każda z tych organizacji zgłosi się niezależnie po swoją opłatę, choćby ich utwór był w telewizji nadany tylko raz w tygodniu. Zatem na telewizję publiczną, czy prywatną, czy jakąkolwiek inną nie mamy wpływu, tak jak nie mamy wpływu na to jakie utwory będą tam nadawane. Tutaj trzeba płacić wszystkim a na dodatek jeszcze abonament TV.
Oczywiście sprawa dotyczy tylko muzyki. Jeśli w telewizorze będą odtwarzane np. tylko mecze piłkarskie, to tam nie będzie utworów muzycznych. Podobnie jest np. z programami informacyjnymi. Jeśli jednak już skończy się mecz to należy wyłączyć telewizor lub przynajmniej dźwięk.
Jeśli korzysta się z naszej licencji to można przełączyć kanał np. na fashion TV (pokazy mody), ściszyć głos w telewizorze i włączyć np. naszą płytę lub naszą stację radia internetowego. Dobrze się sprawdza :-)

Julia
Witam! Mam pewne pytanie: Jestem tancerką i wraz z moją grupą poszukujemy muzyki do występów w Polsce i za granicą. Czy możemy skorzystać z Państwa oferty? Czy są jakieś ograniczenia? Czy jako klientka indywidualna, nieposiadająca firmy mogę skorzystać z Państwa usług? Pozdrawiam :)
PublicMusic
Oczywiście, posiadamy wszystkie prawa autorskie do oferowanych utworów i możemy udzielać licencji na dowolnym terytorium, na całym świecie. Generalnie współpracujemy niestety tylko z firmami (osobie fizycznej nie można wystawić faktury VAT a polskie przepisy są bardzo w tym względzie restrykcyjne). Proszę jednak o kontakt mailowy. Może jednak mimo wszystko uda nam się jakoś podjąć współpracę. Jesteśmy zainteresowani współpracą z różnymi artystami.
Adam
Super pomysł dla ludzi takich jak ja. Pierwszy raz o tej stronie dowiedziałem się, gdy zapytałem kelnera w pewnej restauracji cóż to za muzyka. Bardzo podoba mi się płyta PARIS_CHOCOLATE _COFFEE i idealnie pasuje do mojej działalności :). Polecam wszystkim takie rozwiązanie. Szczególnie dziękuję za miłą obsługę.
Dorota

Witam odwiedziłam ostatnio jedna restauracyjke w tle słychać muzykę smooth jazz, która uspokaja i pozytywnie nastraja, jest dyskretna, nie przeszkadza w prowadzeniu rozmów i jest ukojeniem dla duszy. Zapytałam kelnerki skąd taka świetna muzyka i gdzie ja można zakupić okazała się ze to leci z radia Public Music i tam można jej słuchać. Super jest również płyta PARIS_CHOCOLATE _COFFEE którą już odsłuchałam na stronie Polecam Gorąco!!!

Lucjan

Hej muza świetna - restauracja knajpa, sklep, każdy znajdzie cos dla siebie a jak dla mnie super Dance Pop i Hause.

Darek

Witam. Pytanko... Czy jeśli wybiorę Wariant 2. Licencja jednorazowa i oczywiście zakupię płyty z muzyką, to czy tę muzykę będę mógł dla potrzeb mojej rozgłośni miksować, modyfikować, przycinać, wykorzystywać jako podkład muzyczny przy produkcji programów,
tło muzyczne w produkcjach filmowych... itp.
Pozdrawiam

PublicMusic
Posiadamy wszystkie prawa autorskie do oferowanych utworów i możemy udzielać dowolnych licencji na ich wykorzystanie, w tym również na wykorzystanie jako tło do filmów. Wówczas cena za utwór lub płytę jest ustalana indywidualnie, zgodnie z poziomem wykorzystania utworów i polem eksploatacji tego wykorzystania. Proszę o kontakt bezpośredni w celu przygotowania odpowiedniej oferty na nasz adres mailowy.
Kasia

Witam czy oferują Państwo muzykę tematyczną związaną ze świętami Bożego Narodzenia nie chodzi mi typowo o kolędy.

PublicMusic
Proszę posłuchać naszych demówek w zakładce MUZYCZNE DEMO. Propozycje z muzyką świąteczną są na końcu listy. Trzeba na dole wybrać ,,Zakończenie,, i ukaże się podstrona z playerami Christmas.
Mamy też specjalną stację radiową z muzyką świąteczną. Jest tam dużo piosenek świątecznych z amerykańskich filmów
Magdalena

Jeśli chcę abonament to muszę mieć komputer podłączony do internetu ? Jak to działa ? bo płyty mnie nie interesują

PublicMusic

W opcji abonamentowej można muzykę odtwarzać zarówno poprzez nasze stacje radia internetowego jak i z płyt CD, które dosyłamy w symbolicznych cenach po 5 zł. (płyty można tu przegrać na dowolny nośnik np pendrive). Do odtwarzania radia internetowego oczywiście potrzebne jest łącze internetowe i jakiś komputer, telefon (notebook, laptop, PC, tablet etc.) Nie ma specjalnych wymagań w stosunku do łącza jednak lepiej jak jest stałe łącze internetowe. Komputer nie musi być nowy, mże być używany. Przydadzą się oczywiście jeszcze głośniki. Opis szczegółowy naszej oferty jest na tej stronie w zakładce CENNIK - OFERTA.

Yami

Witam.
Czy wybierając licencję abonamentową i po uzyskaniu dostępu do radia internetowego, będę miał możliwość ułożenia własnej playlisty?
Widziałem taką opcję w jednym z zagranicznych odpowiedników Państwa Firmy (swoją drogą - mocno trzymam za Was kciuki).
Bardzo interesowałaby mnie taka opcja.

Pozdrawiam

PublicMusic
Oferujemy 10 (dziesięć) stacji radiowych, różniących się do siebie repertuarem i stylem muzycznym. Są tam tysiące utworów, setki godzin muzyki. Jeśli nie będzie Panu odpowiadała muzyka ze stacji ,,restaurant,, z muzyką spokojną (chillout, smooth jazz etc.) to może Pan w każdej chwili przełączyć na stację pub z muzyką energiczną (dance, house, disco). Mamy nawet stację z muzyką świąteczną :-) A jeśli chce Pan samodzielnie stworzyć swoją playlistę to można zamówić albumy do samodzielnego pobrania z naszych serwerów na swój dysk komputera.
Juztyna

Czy mogę po zakupieniu licencji wykorzystać tę muzykę do filmików umieszczanych na YouTube?

PublicMusic

Oczywiście. Posiadamy wyłączne prawa do wszystkich naszych utworów i możemy udzielać dowolnych licencji na ich wykorzystanie bez opłat dla organizacji ochrony praw autorskich.

Joachim

Witam, jestem już ponad rok odbiorcą waszej muzyki.
Na samym początku personel sklepu się buntował gdyż panie które w sklepie pracowały oczywiście chciały słuchać radia.
Powiedziałem, że jeżeli zapłacą miesięcznie 900 zł haraczu ... i innym szubrawcom to nie ma problemu.
Bogu dzięki że się nie zdecydowały, gdyż w innym przypadku klienci no i ja musielibyśmy wysłuchiwać bzdurnych reklam na temat cudownych suplementów diety, syropów na przeziębienie i innych badziewi.
Ostatnio było w sklepie mały remont i zostały zdemontowane głośniczki. Cisza która zapadła była straszna.
Klienci którzy nas odwiedzali pytali się dlaczego taka cisza i dlaczego dzisiaj nie ma muzyki.
Dopiero wówczas uświadomiłem sobie, iż muzyka jest nieodzowna w sklepie tak samo jak dobry towar.

zbigniew

a jak się ma wasza muzyka do lokali tanecznych np dyskoteki
czy istnieje możliwość przygotowania repertuaru typowo dla klienta i uruchomienie takowego kanału radiowego

PublicMusic

Mamy w swojej ofercie mnóstwo utworów niechronionych w stylu disco, house, dance. Najczęściej jednak dyskoteki prowadzą didżeje a oni proponują utwory ze swoich repertuarów (niestety jednak często chronionych przez organizacje).
Oferujemy wiele stacji radiowych. Jest stacja z muzyką spokojną, stonowaną (np. dla biznesowej restauracji), jest stacja z muzyką energiczną, rytmiczną (np. pub, sklep sportowy), jest stacja dla outletu etc. Na święta uruchamiamy stację z muzyką świąteczną.

Andrzej

Będąc w pewnym lokalu usłyszałem rewelacyjną muzykę, i byłem pod jej wielkim wrażeniem. Taka muzykę można słuchać w kółko, bardzo dobrze dobrany repertuar utworów czyni miejsce, lokal o wiele przyjaźniejszym i skłonnym do ponownych odwiedzin.

pozdrawiam serdecznie :lol:

Joanna73

Ja również byłam dziś w pewnym lokalu na obiedzie usłyszałam świetną muzykę, porywającą do tańca. Doskonała jakość a utwory inne niż wszędzie. Polecam, bo naprawdę warto.

Monika

Witam !
Na waszą stronę trafiłam przez wyszukiwarkę Google, ponieważ szukałam dostępu do utworu który chciałam wykorzystać do swojego filmiku. Firma rzetelna, pracownicy bardzo mili i życzliwi. Polecam do korzystania z usług Public Music. Pozdrawiam!!! :lol:

DPS Nowa Dęba

Witamy!
Polecamy serdecznie firmę Public Music, ludzie bardzo życzliwi, fachowe podejście do klienta. Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów... :lol: :-) ;-)

Marta

Witam ostatnio odwiedziłam salon kosmetyczny w tle było słychać muzykę chillout, która uspokajała, wyciszała i pozytywnie nastrajała. Ta muzyka była rozkoszująca dla umysłu, dyskretna. Spytałam kosmetyczki co to za muzyka?, gdzie można kupić płytę z taką muzyką? - kosmetyczka pokazała mi licecnje od Public Music i opowiedziała mi o stronie internetowej gdzie można jej posłuchać – super sprawa. Nie mogę przestać słuchać tych utworów - bardzo mi się podobają/ wręcz się od tej muzyki uzależniłam.

olga

super stronka jestem zainteresowana bo prowadzę salon Kosmetyczny

PublicMusic

Prosimy o kontakt mailowy info@publicmusic.pl

Sylwia

Z wielką przyjemnością wysłuchałam utworów z katalogu Publicmusic w jednej restauracji, w której odtwarzana jest niezależna muzyka.Bardzo zaciekawiło mnie źródło pochodzenia tej muzyki. W lokalu zobaczyłam naklejkę ze stroną publicmusic.pl. Polecam wszystkim tą nastrojową relaksująca muzykę z kolekcji : POPPIANO ,RELAXATION AMBIENT, CHILLOUT RELAXATION czy muzyke gitarową CHOCOLATTE COFFE GUITTAR, którą można słuchać w zaciszu domowym jak i w wielu innych miejscach. Na pewno będę polecała ja innym. Zacznę od polecenia strony mojej fryzjerce.
Dziękuję za muzykę dla duszy.

Iwona
Kocham muzykę,lecz żadne słowa nie zastąpią tego co usłyszałam siedząc w jednej odwiedzonej restauracji.Muz yka z delikatną nutką dekadencji,pies zcząca słuch.Konieczni e musiałam zapytać właścicieli,gdz ie zakupili płytkę-teraz jestem happy.Dla mnie rewela.Polecam gorąco.
Ania

Witam,prowadzę sklep odzieżowy i jestem nie za bardzo rozgarnieta kobieta i nie rozumię.Co trzeba miec rzeby odbierac to radio? komputer w sklepie prosze o wytłumaczenie i jak to jest z tymi kosztami co miesięcznymi.

PublicMusic

Do odtwarzania naszego radia internetowego potrzebny jest dostęp do internetu w lokalu oraz urządzenie do łączenia się z internetem: komputer, laptop, notebook, tablet, ipad etc. Przydadzą się też dobre głośniki :-)
Cennik opłat jest na tej stronie w zakładce: CENNIK-OFERTA

Anna K

Witam.
Korzystamy z Państwa usług od dłuższego czasu, jednak muzyka, jakiej dotychczas używaliśmy nie do końca współgra z klimatem lokalu.
Czy mają Państwo w ofercie płyty z muzyką bardziej orientalną, pasującą do restauracji japońskiej?
Bardzo proszę o odpowiedź.

PublicMusic
Muzyka jaką oferujemy w naszych kilkunastu obecnie stacjach radiowych jest raczej nowoczesną muzyką angielskojęzycz ną. Nie specjalizujemy się w muzyce japońskiej bo jest na nią w naszym kręgu kulturowym nikłe zapotrzebowanie . Jedyne co możemy zaproponować dla Panstwa restauracji japońskiej to muzyka chillout'owa
Bartek Białystok

Będąc ostatnio w jednym z Białostockich lokali usłyszałem muzykę graną z Państwa Firmy zasobów. Zainteresowałem się nią bo wprowadziła fajny klimat w lokalu. Serdecznie polecam dla właścicieli lokali nie tylko w moim mieście. Macie naprawdę fajne kawałki które uświetnią nie jeden wieczór czy to w Pubie, restauracji. Polecam Bardzo! :) i Pozdrawiam całą ekipę publicmusic :)

Anna

Chciałabym zakupić muzykę na karcie pendrive. Nie rozumiem, jakie tutaj są ceny? A jak jest z opłatą licencyjną w przypadku kart pendrive?
Ania

PublicMusic

Każda płyta (z godziną muzyki) to koszt jedynie 3 zł. W przypadku decyzji kupującego o tym aby przegrać muzykę z płyt na pendrive robimy w tej samej cenie 3zł za płytę (godzina muzyki). W tym przypadku doliczany jest koszt pendrive 16 zł. Oczywiście niezależnie od tego czy muzyka jest przekazywana na CD, czy na pendrive do publicznego odtwarzania muzyki konieczne jest dokupienie licencji. Koszt godzinnej płyty z licencją na zawsze to jednak 32 zł. Opłata ta płacona jest tylko raz i jest ważna bez ograniczeń czasowych (na zawsze). W przypadku wybrania licencji abonamentowej licencja ta płatna jest za każdy miesiąc korzystania z licencji. Jest to jednak kwota jedna, bez względu na ilość kupowanych płyt (tutaj w cenie po 3 zł/szt. czy kart pendrive i może wynosić 22,50 zł. Tutaj oprócz dowolnej ilości płyt i pendrive możemy korzystać również z mnóstwa naszych stacji radiowych. Wszystkie ceny podajemy netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT. Dokładny opis naszej oferty jest w zakładce "CENNIK-OFERTA"

ewcia
Z zapytaniem 3 zł netto jedna płyta a ta licencja 29 zł to jednorazowo do każdej zakupionej płyty czy to jest ogólna kwota niezależnie od zakupionej ilości?
PublicMusic

Licencja jednorazowa dotyczy jednej płyty. Jeśli chce Pani licencję niezależną od ilości płyt to proponuję licencję abonamentową. Opis naszych licencji jest w zakładce ,,cennik oferta,,

Ireneusz

Czy muzykę z zakupionych płyt można odtwarzać publicznie w różnych miejscach w otwartej przestrzeni np. w czasie ćwiczeń sportowych członków klubu w parku, nad jeziorem itp.?
Pytam, bo w certyfikatach jest wskazany konkretny lokal.

PublicMusic

oczywiście nie ma ograniczeń w kwestii miejsca odtwarzania muzyki. Możemy udzielać licencji na cały świat. W licencji jednak musimy wskazać jakieś konkretne miejsce, tak aby licencja była pełna i nikt się do niej nie mógł doczepić.

Andrzej

Czy konieczne jest podpisywanie umowy licencyjnej? Są firmy, które tego nie wymagają?

PublicMusic

Przy umowie licencyjnej możemy ją wypowiedzieć z dowolnego powodu lub możemy ją przenieść na innego odbiorcę (np. w przypadku sprzedaży lokalu lub firmy), możemy też przenieść firmę do innego miasta i zmienić lokal oraz dane firmy. W każdym z tych wypadków umowa pozwala na dokonanie tych zmian. Można dokonać cesji licencji na inną firmę, można zrobić aneks do umowy zmieniający np. adres lokalu odtwarzania muzyki (to jest istotne dla ważności licencji).

W firmach, które nie stosują umowy wpłaca się pieniądze na samym początku, często za bardzo długi okres!! i nie ma możliwości nic zmienić. Nie ma możliwości przepisania licencji na firmę syna lub żony etc. Nie ma możliwości zmian w danych firmy lub adresie odtwarzania muzyki. A przecież rożne sytuacje zdarzają się w życiu i biznesie. W takiej firmie ,,bez umowy,, jest więc duże ryzyko stracenia naszych pieniędzy

Robert
Witam, ja mam jedno pytanko jak jest to z odtwarzaniem na tabletach? Poniewaz probuje odtworzyc jakas piosenkena tablecie zeby sobie posluchac i niechce odtworzyc. prosze o pomoc. z gory dziekuje i pozdrawiam.
PublicMusic

Do odtwarzania naszych stacji radia internetowego przygotowaliśmy specjalną innowacyjną aplikację. Proszę o mail a prześlemy link do jej pobrania.

waldemar

Czy jest możliwość złżenia płyty z utworami wybranymi przezemnie?

PublicMusic
Tak. Jest taka możliwość. Trzeba podać numery katalogowe utworów i pełne tytuły a my nagramy to na płytę w podanej kolejności.
Paweł

Witam
Czy kupując u Państwa płyty z jednorazową licencją muszę dokonywać co jakiś czas kolejnych zakupów, czy może to być jedynie jednorazowe zamówienie bez żadnych kolejnych w przyszłości?
pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

PublicMusic

Cena każdej płyty to tylko symboliczne 3zł! (w opcji jednorazowej - na zawsze 32 zł/szt) Oczywiście oprócz zakupu płyty należy też wybrać którąś z licencji na jej publiczne odtwarzanie. Nie zmuszamy nikogo do systematycznego kupowania płyt. Wystarczy już zakup jednej płyty aby otrzymać pisemną licencję, certyfikat i naklejki.

Andrzej

Witam

Czy korzystając w lokalu tylko i wyłącznie z waszego radia trzeba opłacać "Abonament Radiowo Telewizyjny".

Pozdrawiam, Andrzej

PublicMusic

Nasze radio jest internetowe i w rozumieniu ustawy o radiofonii i telewizji nie jest traktowane jako radioodbiornik z definicji. Zatem przy odtwarzaniu radia internetowego nie trzeba płacić nawet abonamentu RTV. Jeśli jednak w lokalu będzie działający odbiornik zwykłego radia lub telewizor to mogą powstać opłaty. Ale abonament RTV jest niewysoki.

Jacek

Witam,
czy muszę używać orginalnej płyty, czy mogę skopiować i odtwarzać kopię by nie zniszczyć orginału?
Jak wygląda procedura zakupu?
Widzę że jest koszyk do wybierania płyt, ale przy formula zakupu licencji jest możliwość wyboru ilości płyt...tylko nie ma jak wybrać konkrentnych... jak wybiorę np 6 to do koszyka będę mógł zaznaczyć tylko 6?

PublicMusic

Przy kupowaniu płyt są one wrzucane do koszyka - dokładnie te wybrane i znajdują się w nim takie ilości płyt, jakie zakupimy na stronach sklepu demo (www.publicmusic.pl). Później w koszyku dobieramy tylko odpowiadającą nam licencję i podajemy dane naszej firmy do przygotowania imiennej pisemnej licencji. Jeśli nie ma Pan pomysłu jakie płyty wybrać to proszę po prostu zaznaczyć dowolną ilość płyt a ich repertuar zostanie dobrany przez naszych specjalistów po otrzymaniu informacji o profilu Pańskiej firmy

Gosia_Gosia

Witam,

czy mają państwo składankę muzyki świątecznej?

PublicMusic

Oczywiście. Mamy nawet całą dedykowaną stację radiową z muzyką świąteczną. Demo płyt świątecznych prezentujemy na stronach ,,sklep,, na samym końcu prezentacji.

Marcin

Witam. Czy jak zamówię utwory na pendrivie/CD to mogę je skopiować do telefonu i nadal legalnie odtwarzać publicznie? Chodzi o to, że posiadam głośnik bezprzewodowy i muzykę chciałbym w zakładzie puszczać z telefonu.

PublicMusic

Można skopiować płyty i utwory na własny nośnik. W licencji abonamentowej nie ma to znaczenia bo licencja opłacana jest za dostęp do wszystkich utworów naszej firmy i nie ma znaczenia skąd będą one odtwarzane np. z naszego radia internetowego. W licencji jednorazowej (opis w zakładce nasza oferta, wariant B) też można skopiować utwory na własny nośnik ale oryginalny nośnik musi pozostać w lokalu bo w tym wariancie licencji jest ona przyznawana właśnie dla danej płyty lub pendrive.

Artur

witam! Potrzebuje muzykę do restauracji włoskiej czy mogą Państwo coś zaproponować? Pozdrawiam

PublicMusic

Oferujemy muzykę włoską. Proszę pytać o próbki demo przed zamowieniem.

Olga

Dzień dobry od stycznia do czerwca wynajmuję lokal 200 m (klub fitness), natomiast od września przenoszę się do własnego lokalu 900 m. Czy jeżeli wykupię licencję na rok, korzystać będę przez 6 m-cy na 200 m, to czy jest możliwe aneksowanie takiej umowy odnośnie zwiększenia metrażu na kolejne m-ce na 900 m? Pozdrawiam Olga

PublicMusic
Tak, oczywiście jest taka możliwość. Istnieje ona właśnie z tego powodu, że zawieramy umowę licencyjną, która zawsze można aneksować.
Anna Tworek

Jesteśmy zainteresowani wykupieniem abonamentu u Państwa do naszego Studia modelowania sylwetki. Bardzo proszę o udostępnienie testu radia. Pozdrawiam

PublicMusic

Proszę o podanie adresu email. Tam przeslemy wszystkie dane

Justyna

Witam serdecznie :roll: Zamierzam uruchomić pub z karaoke i chciałabym się dowiedzieć, jak pod względem organizacyjnym wygląda współpraca z Wami? Chodzi mi o umowę lub licencję oraz oczywiście koszta? Dodam, że miasteczko ma ok. 15tys. mieszkańców, a lokal jest o powierzchni 150m2. Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

PublicMusic

Dokładny opis naszej oferty wraz z cennikiem jest właśnie na tej stronie w zakładce: CENNIK - OFERTA (na samej gorze druga zakładka od lewej). Zapraszamy do naszych nowych stacji radiowych na stronie: www.radiopublic.pl Polecamy bezpłatny test. Login i hasło podajemy na maila

Marlena

Witam,
mam gorąca prośbę. jestem klientem baru, usłyszałam przepiękną piosenkę, chciałabym prosić o informację kto ja śpiewa. Chodzi o utwór nr 2 o tytule Crazy z płyty Chillout nr 504.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

PublicMusic

Wysłaliśmy Pani ten utwór mailem :roll:

Joanna

Dzień dobry, chciałam przesłuchać Wasze radio na stronie (szukam muzyki do cukierni-kawiar ni) ale chyba podany login i hasło są już nieaktualne? bo nie mogę się na nie zalogować. Proszę o podanie aktualnego.

PublicMusic
Dokładny opis naszej oferty wraz z cennikiem jest właśnie na tej stronie w zakładce: CENNIK - OFERTA (na samej gorze druga zakładka od lewej). Zapraszamy do naszych nowych stacji radiowych na stronie: www.radiopublic.pl Polecamy bezpłatny test. Proszę pytać w mailu o login i hasło to prześlemy.
Andrzej

A jak wygląda Wasza oferta pod względem prawnym?

PublicMusic

Jako jedyni w Polsce, a prawdopodobnie również na świecie posiadamy na wyłączność wszystkie prawa autorskie do oferowanych utworów. Przez to możemy udzielać dowolnych licencji i nikt inny nie może pobierać opłat za naszą własność (konstytucyjne prawo własności). Dlatego nasza licencja jest całkowicie bezpieczna.

Krysia

czy posiadacie muzyke do klubu fitness i siłowni

PublicMusic
Tak, oczywiście posiadamy taką muzykę. Mamy nawet specjalną dedykowaną stację radiową dla fitnessu. Jeśli chciałby Pan posłuchać testowo nasze radio internetowe to możemy przesłać login testowy na kilka dni.
Anna
Witam,
Mam pytanie.Jestem włścicielką sklepiku z kawą i herbatą. Podczas mojej nieobecności zawitali do mojego sklepu Panowie z ZPAV i dokonali kontroli odbiornika radiowego z którego niefortunnie akurat w tym momencie leciała muzyka z płyty nagranej z internetu, gdyż radio przestało działać. Czy powinnam zacząć się bać kary? Jak to ominąć.
PublicMusic

Najlepszym rozwiązaniem jest nasza oferta :-) Opis można przeczytać w zakładce CENNIK-OFERTA

Szalonypechowski

witam szukam piosenki od państwa z kanału, znam tylko fragment tekstu "baby
all i need is you tonight
lets dance, lets go crazy
baby, make me feel so right oh yeah
let let let let
" prosze o pomoc :D

PublicMusic

Wysłaliśmy ten utwór na adres email :-)

Marcin
:D witam bardzo serdecznie. W dniu 21.11.2016 byliśmy w lokaluw tle leciała muzyka z Państwa radia - genialna !!! Mozemy prosić o listę utworów z godziny od 19 do 21.30 bedziemy niezmiernie wdzięczni pozdrawiamy i ktotko mówiąc tak trzymajcie !!!!
PublicMusic

Dziękujemy za miły komplement :-) Mamy w swojej ofercie kilkanaście tysięcy utworów! Lista będzie baaardzo dłuuuga

Adrian

Witam serdecznie,
Bardzo prosze o tytul lub przeslanie piosenki nr 1 z plyty nr 504, ktora slyszalem w jednej z restauracji w Kotlinie Klodzkiej. Jest bardzo uspokajajaca, a jej slowa zaczynaja sie od "mister, mister can you hear me? ... ". Dziekuje bardzo za pomoc!

PublicMusic

Wysłaliśmy piosenkę mailem :-) Nam też się podoba :-)

Robert

witam.jestem obecnie w UK.czy licencja tu działa.i jak sprawa wygląda gdy puszcze Waszą muzykę w radiu internetowym.po zdrawiam.

PublicMusic

Posiadamy wszystkie prawa autorskie do oferowanej muzyki na wyłączność i możemy dowolnie dysponować naszą własnością i udzielać dowolnych licencji na dowolnym obszarze (w tym również w UK). Jeśli chodzi o radio internetowe to cena podobnie jak przy standardowej licencji dla lokalu (wariant A - opisany w zakładce CENNIK-OFERTA). Odtwarzanie naszej muzyki zwalnia z opłat autorskich dla jakiejkolwiek organizacji na całym świecie. To jest muzyka royaltyfree

ola

Chciałabym przetestować panśtwa radio. Poproszę o hasło.Przymierz am się do abonamentu. Ola z Piły

PublicMusic

Login testowy wysłaliśmy Pani na maila. Test trwa kilka dni i jest bezpłatny :-)

Szymon

Witam Serdecznie
jestem Państwa klientem od 2011
chcę Podziękować za SWIETNY DOBÓR MUZYKI
DO MOJEGO SALONU.
Ostatnia składanka płyt ,którą zamówiłem
! ! ! Rewelacja ! ! !
Macie Coraz Lepsze BRZMIENIE.
KLIENCI CHWALILI WAS WCZESNIEJ,
ALE TERAZ SŁYSZĄ RÓŻNICĘ .
DUŻY PLUS !...

BARDZO DZIĘKUJĘ

ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW

POZDRAWIAM
Szymon

PublicMusic

Dziekujemy za miły komplement :-)

małgorzata

Witam. Mam takie zapytanko małe.....w sklepie, w którym pracuję leci muzyka z publicmusic, jest tam wiele świetnych piosenek wpadających w ucho ale taka jedna piosenka,,,,, tak mi się podoba ale niestety nie wiem kto to śpiewa. Czy można u Państwa zakupić taką piosenkę???? Znam tylko część słów, śpiewa ją dziewczyna występują tam słowa-  you Carry on.....you light me up, you pull me up when I'm down, when .....  najprawdopodobniej to piosenka z kategorii fitness. Proszę o pomoc ;-)

PublicMusic

Mamy w radio tysiące piosenek, setki godzin muzyki i nie jesteśmy w stanie odnaleźć wśród takiej masy piosenki po jej tekście. Gdyby udało się Panu w przyszłości nagrać choć urywek piosenki to po brzmieniu byłoby łatwiej odnaleźć...

Piotr Wajler

Kiedy będzie aplikacja w AppStore (android jest ), by po przez Apple TV,oraz ze sprzętu Apple można było muzykę słuchać ?

PublicMusic

Pracujemy nad tym tematem. Jak będzie gotowa aplikacja to ją wprowadzimy na stronę.

Nowa wiadomość: aplikacja już jest do pobrania na naszej stronie !

Agnieszka

Chciałabym podziękować za dobranie muzyki do mojego sklepu - jest idealna :lol: Pozdrawiam :-)

Aleksandra

Dzisiaj mieliśmy kontrole w restauracji z STOART, inspektor się przyczepił, że odtwarzana muzyka z płyty CD wykupiona z Publicmiusic piosenka "River hops in you" Yruma (na protokole tytuł jest niewyraźnie napisany i zespół więc mogłam napisać z błędem), zespół nie zrzekł się praw autorskich i odtwarana płyta przez nas w lokalu jest nielegalna. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? Co w takiej sytuacji?

PublicMusic

Nie znaleźliśmy Państwa firmy wśród naszych klientów. Nie udzielaliśmy licencji dla firmy Yeunsoo. To wskazuje, że nie mają Państwo naszej licencji i nie są chronieni przed opłatami na rzecz ZPAV. Proponujemy wykupienie naszej licencji i odtwarzanie naszych płyt lub radia internetowego a na pewno będą Państwo mogli być spokojni i nie płacić żadnych opłat dla ZPAV ani jakiejkolwiek organizacji.

Przemek

tydzień temu mieliśmy kontrole z jakiejś firmy (pracownik nie zapamiętał) Pani zrobiła zdjęcie naklejki Public music sobie poszła :D
czy licencja musi być w widocznym miejscu ?

PublicMusic
W lokalu proponujemy przechowywać certyfikat. Należy go okazać w przypadku kontroli. Naklejki dobrze gdy są widoczne bo one często rozwiązują problem jeszcze zanim ktoś z kontrolerów zdecyduje się na kontrolę. Tak, jak było w tym wypadku.
bzdet

Kiedyś usłyszałem piękną muzykę w sklepie z odzieżą używaną :-). Dotarłem do niej dzięki naklejce PUBLIC MUSIC w sklepie. Dzięki uporczywemu proszeniu tą muzykę mi udostępniono.

Marlena

Witam, mam gorąca prośbę. jestem klientem baru, usłyszałam przepiękną piosenkę, chciałabym prosić o informację kto ja śpiewa. Chodzi o utwór nr 2 o tytule Crazy z płyty Chillout nr 504. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

PublicMusic

Proszę o adres email to przeslemy piosenkę

Maciek

Dzień dobry. Obecnie realizuje pewien projekt, który opierać się będzie na podcastach dostępnych przez internet dla dowolnej liczby użytkowników poprzez publikacje na popularnych serwisach multimedialnych oraz w serwisach typowo podcastowych. Chciałbym, aby moje nagrania zawierały przerywniki muzyczne jak w tradycyjnych audycjach. Nagrania nie będą dostępne do pobrania przez sluchscza, a jedynie do odtworzenia. Czy jest możliwość współpracy?

PublicMusic

Naszą ofertę kierujemy również do nadawców radia internetowego. Korzystanie z naszej licencji zwalnia z opłat na rzecz jakiejkolwiek organizacji ochrony praw autorskich, np. STOART, SAWP, ZPAV itp. Za wykorzystanie naszej muzyki w stacji radia opłaty są takie same jak przy odtwarzaniu muzyki w lokalu:Cena zaczyna się już od 18 zł za miesiąc.Dokładna informacja cenowa jest w zakładce CENNIK-OFERTA.

Dodaj komentarz

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl