Wiosna w firmach bez OZZ


2021-03-08

Wiosna w firmach bez OZZ

Wiosna w firmach bez OZZ. Tytuł jest dość przewrotny, jednak chodzi o to o co zawsze w naszym blogu. O oszczędności w Waszej firmie, o większe dochody, o Wasze pieniądze. Mówimy to wprost. Wiosna to idealny czas na zmiany, nowe wystawy, nowy asortyment, nowy wystrój wnętrza lokalu. Wszystko się zmienia. Szczególnie teraz, pandemia, lockdown, zamykanie firm, covid-19 to wszystko trwa już równy rok. Nie widać żadnego wychodzenia z kryzysu czy jasnego i przejrzystego planu. Ale odłóżmy politykę na bok. Właściciele firm muszą wziąć sprawy we własne ręce. Dlatego warto zdecydować się na rezygnację z oferty OZZ i przejść do Publicmusic.

Wiosna w firmach bez OZZ

Pamiętajcie, płacenie OZZ nawet przez kilka lat nie oznacza że pewnego dnia nie zapuka do Was STOART, ZPAV czy SAWP. Po co? Każda z tych organizacji może pobierać swoje opłaty pomimo i obok OZZ. Tak stanowi prawo i było już wiele artykułów i zgłoszeń od klientów na ten temat. Ale nie mówimy wyłącznie o naszych klientach. Wystarczy że poszukacie informacji w sieci. Więc z jednej strony mamy kilka organizacji, które mogą pobierać od Was opłaty. A same opłaty? To ogromne kwoty, szczególnie teraz, w czasach pandemii. 500-1500 zł od lokalu? Czasami są to kwoty które są w stanie skutecznie ograniczyć sensowność prowadzenia własnej działalności. Ponadto, kwota ta jest zależna od wielu czynników, ilości klientów, lokalizacji, metrażu. Wszystko co jest wymyślone w kwestii opłat OZZ działa na niekorzyść przedsiębiorców.

Nie daj się OZZ, oszczędzaj bez niego!

Dlatego nie dziwi fakt, że w Publicmusic w czasie pandemii zgłasza się do nas coraz więcej firm, które chcą oszczędności i jasnych zasad. W Publicmusic muzykę do publicznego odtwarzania w firmie możecie kupić już za niecałe 20 zł miesięcznie. W cenie tej macie nieograniczony dostęp do naszej muzyki. Muzyki, której nie ma w bazach OZZ, to my jesteśmy jej jedynymi właścicielami. Muzyka posortowana gatunkowo, dostępna przez internet, na płytach CD czy pendrive. Do tego jasne zasady. Opłaty są wręcz niezauważalne w porównaniu do OZZ. Kwota abonamentu nigdy nie ulegnie wzrostowi. Dodatkowo możecie sprawdzić muzykę przed jej kupnem.

Jeśli szukacie natomiast sklepu z naszą muzyką bez opłat OZZ sprawdźcie tutaj.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl