Walentynki w Waszym lokalu bez OZZ


2020-02-08

Walentynki w Waszym lokalu bez OZZ. 14 luty to już od wielu lat Święto Zakochanych. Wówczas wszystkie restauracje i kawiarnie przechodzą prawdziwe oblężenie. Wówczas też wiele lokali decyduje się na uświetnienie tego dnia stosowną muzyką. Puszczane są romantyczne utwory znane z radia czy telewizji.

 

Jednak przedsiębiorcy nie biorą pod uwagę tego, że za takie jednorazowe urozmaicenie oferty trzeba płacić OZZ. I trzeba płacić dużo. Bo w przypadku OZZ w Polsce zawsze podpisywana jest umowa, która chroni przed wysokimi karami. Co jednak jeśli nie chcemy płacić wysokich umów miesięcznych. Za to że raz puścimy w swoim lokalu trochę muzyki? Odpowiedzią jest Publicmusic.

 

Walentynki w Waszym lokalu bez OZZ

Publicmusic posiada wiele pakietów usług muzyki bez OZZ. O czym poświęciliśmy poprzedni wpis. Jednak jesteś firmą elastyczną, która dopasowuje się do klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić oprawę muzyczną nawet na jeden dzień, czy weekend, kiedy jest to potrzebne. Kwota będzie bardzo niska, na pewno opłacalniejsza niż podpisywanie umowy z OZZ na kilkaset złotych opłat miesięcznie.

 

Co więcej, mamy gotowe zestawy na Walentynki, romantyczną muzykę i inne setki tysięcy utwory posegregowane według gatunku i tematu. Nasi pracownicy bez problemów dopasują utwory do danego dnia, okazji, lokalu czy lokalizacji. W związku z Walentynkami możemy podesłać muzykę romantyczną, nastrojową i spokojną. Jesteśmy w stanie również działać bardzo szybko bo możemy podesłać link do radia internetowego, podesłać stosowne dokumenty i gotowe.

 

Nie łamiecie prawa, wszystko jest legalne, w razie kontroli posiadacie wszystkie dokumenty, certyfikaty i zezwolenia. Nie otrzymacie żadnej kary, nikt nie będzie Wam kazał podpisywać abonamentów. A święto zakochanych uda się idealnie, kliencie zapamiętają ten wieczór również dzięki wspaniałej, nastrojowej, romantycznej muzyce. Która była dla nich nowym doświadczeniem, a nie oklepanymi utworami znanymi z radia, których nie da się już słuchać.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl