Koronawirus prowadzenie działalności a muzyka OZZ


2020-04-07

Koronawirus prowadzenie działalności a muzyka OZZ. Epidemia całkowicie przemodelowała cały biznes i gospodarkę na całym świecie w zaledwie kilka tygodni. W naszym kraju prawdziwa blokada trwa już drugi tydzień. Pozamykane są salony fryzjerskie, sklepy z obuwiem, ubraniami, restauracje, kawiarnie puby, salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, dentystyczne. Praktycznie wszystko. Co będzie dalej? Kryzys i to taki jakiego jeszcze nikt nie widział. Ale teraz bardziej niż zwykle potrzebujecie oszczędności, a my Wam je możemy zapewnić.

Koronawirus prowadzenie działalności a muzyka OZZ

Covid-19 tę nazwę zna dziś już każdy bez względu na wiek, wykonywany zawód czy narodowość. Pozamykane sklepy, firmy z usługami, praktycznie cały kraj stoi. Rząd obiecuje pomoc, parasole ochronne dla firm, jednak plany te po dokładnym przyjrzeniu się są niewystarczające. I jest to zdanie znacznej większości małych i średnich przedsiębiorstw i firm.

 

Co może zaoferować Wam Publicmusic? Tylko jedno tak naprawdę: muzykę bez opłat OZZ do Waszej firmy. Oczywiście nie za darmo, nie dajmy się zwieść, nic nie jest za darmo. A tym bardziej nic co jest dobrej jakości, otrzymujecie certyfikaty legalności i umowę. Ale z drugiej strony czy opłacenie 20 zł miesięcznie to aż tak spory koszt? No właśnie, dla większości z Was to cena jednej kawy w kawiarni, a może i śniadania do pracy.

 

Tym ciekawiej robi się gdy porównamy tę cenę z opłatami OZZ. Gwoli ścisłości pisząc o OZZ mamy również na myśli inne polskie OZZ czyli SAWP, STOART i ZPAV. Wszystkie te organizacje mogą jednocześnie pobierać od Was opłaty i pewnie już pobierają. Może nie wszyscy na raz ale dwie na pewno. Koszty opłat OZZ w Polsce sięgają od 300 do 1000 zł a czasami i więcej. Wszystko zależne jest od umiejscowienia lokalu, charakterystyki firm, branży, ilości klientów.

 

Natomiast w Publicmusic płacicie jedynie 20-30 zł miesięcznie i nie interesuje nas co robicie w swojej firmie, ilu pracowników zatrudniacie czy ile m2 ma Wasz budynek. Wy płacicie drobną opłatę my dostarczamy wysokiej jakości muzykę bez konieczności opłat OZZ, całkowicie legalną z certyfikatami.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl