Przyjęcia i komunia w lokalu, a OZZ


2018-04-04

Przyjęcia i komunia w lokalu, a OZZ. Już niebawem rozpocznie się sezon komunijny czyli przyjęcia organizowane z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dla wielu lokali jest to okres wzmożonej pracy, na imprezy te jednak nie zamawia się DJ czy zespołu muzycznego. Czy można więc jakoś urozmaicić taką imprezę puszczając w tle nieco wyciszoną muzykę? Oczywiście!

 

Jest jednak drobny problem jak zwykle w tym przypadku. Jeśli jesteście rodzicami i wyprawiacie takie przyjęcie będziecie chcieli aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Również muzyka. Co jeśli lokal nie będzie chciał puścić muzyki z radia przez strach przed OZZem? Wówczas możecie polecić skorzystanie z naszej oferty.

Przyjęcia i komunia w lokalu, a OZZ

Nawet jeśli potrzebujecie muzykę „na już” nie ma problemu! Nie musicie czekać aż wyślemy Wam nasze nośniki z muzyką, możemy udostępnić Wam naszą internetową radiostację, na której puszczamy muzykę całkowicie bez OZZ. Wówczas wystarczy Wam laptop bądź nawet telefon z internetem i możecie organizować imprezę z oprawą muzyczną, za którą nie zapłacicie kar do OZZ.

 

Jak już pewnie zdążyliście się dowiedzieć w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór utworów muzyczny ze wszystkich gatunków muzycznych. Zarówno wokalne jak i instrumentalne wersje utworów muzycznych. Idealnie nadają się na wesele, imprezy okolicznościowe czy komunie właśnie. Jeśli właściciele lokalu nie słyszeli o naszej firmie dajcie im namiary na naszą stronę internetową. Pomożemy, doradzimy. Jeśli jesteście właścicielami restauracji bądź innego typu lokalu, w którym będziecie organizować komunię, a rodzice zarządzali muzyki to dobrze trafiliście!

 

Jeśli do tej pory celowo nie decydowaliście się na publiczne odtwarzanie muzyki właśnie z powodu konieczności płacenia olbrzymich opłat OZZ, teraz możecie to zmienić. Jak? Decydując się na naszą ofertę. Z naszą muzyką otrzymujecie muzykę na wybranym nośniku, wszelkie certyfikaty oraz święty spokój. Warto dodać że nasi pracownicy chętnie dobierają muzykę pod naszych klientów, w zależności od profilu firmy, lokalu, organizowanych imprez czy klientów. Doradztwo w wyborze muzyki całkowicie gratis.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl