Muzyka do Centrum Zabaw, Parków Zabaw i Dzień Dziecka – bez OZZ!


2016-05-13

Jeszcze nieco ponad dwa tygodnie do Dnia Dziecka, wiele osób zabiera wówczas swoje pociechy na jakąś wycieczkę do zoo, parku, wypad rowerami za miasto. Coraz większą popularnością cieszą się jednak Centra Zabaw czy Parki Zabaw w zamkniętej przestrzeni, nowoczesne, klimatyzowane, duże pomieszczenia gdzie dzieci mogą wyszaleć się przez cały dzień. Właśnie dla właścicieli takich placów zabaw powstała również oferta Publicmusic. Zauważyliście zapewne, że u konkurencji gra muzyka, znane dziecięce utwory, lub te mniej znane wesołe, energetyczne bądź spokojne piosenki. Gdzie w tym wszystkim jest OZZ?Oczywiście nawet utwory dziecięce puszczane z YouTube’a (co jest coraz częstszym procederem w Centrach Zabaw czy lokalach i firmach) są objęte konkretnymi licencjami i konieczne jest płacenie opłat dla OZZ, STOART czy ZPAV za publiczne ich odtwarzanie. Więc na nic się zdadzą tłumaczenia, że to przecież nie radio czy pliki muzyczne, a „muzyka z filmików” kara zawsze będzie taka sama i pewnie konieczność podpisania umowy z OZZem na przyszłość.

Muzyka do Centrum Zabaw, Parków Zabaw i Dzień Dziecka – bez OZZ!

A można przecież skorzystać z naszej oferty, ogromna biblioteka utworów pozbawionych praw autorskich w posiadaniu OZZ, tzn. pełne prawa własności posiadamy my, Publicmusic. Każdy nasz klient otrzymuje pomoc podczas rezygnacji z usług OZZ, stosowny certyfikat i pomoc w wyborze utworów. Wszelkie urodziny czy zabawy dzieci w centrach i placach zabaw. Dzieci młodsze i starsze, dla wszystkich znajdziemy odpowiednie utwory.

 

Nie zapominajmy również, że bardzo często przy takich placach zabaw znajdują się małe kawiarnie czy miejsca, w którym na swoje pociechy czekają rodzice, dla których jest to chwila przerwy, odpoczynku, relaksu czy rozmowy ze znajomymi, których dzieci również są na placu zabaw. Wówczas również przydałaby się jakaś nastrojowa, relaksacyjna muzyka przygrywająca w tle. Oczywiście najlepiej taka by OZZ nie rościł do nich praw. Oczywiście również taką muzykę posiadamy.

 

Ostatnimi czasy zaktualizowaliśmy naszą stronę internetową i teraz przesłuchiwanie oraz kupowanie płyt i utworów jest jeszcze prostsze! Każdą płytę możecie przed kupnem przesłuchać praktycznie w całości, wybrać odpowiednie pakiety i skorzystać z promocji oraz niskich cen naszych utworów!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl