Pełna oferta Publicmusic – muzyka bez opłat OZZ


2016-09-20

W poprzednim wpisie przedstawiliśmy Wam jak wygląda sytuacja ze sprawdzeniem naszych utworów, a tym razem opiszemy Wam nasze wszystkie kanały dystrybucji, oferty i zapoznamy Was z naszą pełną ofertą. Mamy nadzieję że po takim szczegółowym opisie charakteru naszej firmy zdecydujecie się właśnie na muzykę bez OZZ z Publicmusic, niezależnie od Waszej działalności.

 

W naszej ofercie posiadamy dziesiątki tysięcy wysokiej jakości utworów, których odtwarzanie w miejscu publicznym nie wiąże się z koniecznością opłacania abonamentu i opłat dla takich organizacji jak OZZ, STOART, ZPAV i innych. Muzyką zajmujemy się już od przeszło 20 lat, posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w tworzeniu muzyki jak i obsługi firm. Warto zaznaczyć że jesteśmy normalnie działającą i płacącą podatki firmą, wszystkie utwory, które oferujemy w swoim portfolio są naszą i tylko naszą własnością i dlatego też organizacje jak OZZ nie mają do nich jakichkolwiek praw. Wszystkim swoim klientom wysyłamy stosowne certyfikaty i dokumenty poświadczające o korzystaniu z naszej oferty na muzykę bez OZZ do firm. Taki dokument skutecznie zniechęca kontrolerów OZZ z kontroli w lokalu. Działamy profesjonalnie, nie pozwalamy by coś nie było dopięte na ostatni guzik.

Pełna oferta Publicmusic – muzyka bez opłat OZZ

Posiadamy wiele form obsługi. Opłaty stałe za muzykę, które są wyższe ale jednorazowe, lub opłaty abonamentowe, niższe ale cykliczne, przeważnie miesięczne. Dodatkowo posiadamy również własne radio internetowe tylko i wyłącznie z naszą muzykę pozbawioną konieczności opłacania OZZ. Wszystko można sprawdzić na naszej stronie internetowej, zarówno wersje demonstracyjne naszych utworów jak i ceny za poszczególne płyty. Cena pojedynczej płyty, na której jest przeważnie 12-15 utworów to koszt 3,69 zł. Tak, niecałe cztery złoty i wchodzicie w posiadanie dwunastu utworów, do których praw nie może sobie rościć OZZ, STOART i żadna organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi.

 

Aby kupić płytę wystarczy wejść na naszą stronę, wybrać (po wcześniejszym przesłuchaniu) interesujące Was płyty i kliknąć obok ich nazw ikonę koszyka, która wrzuca płytę do zamówienia, potem wystarczy już tylko podanie swoich danych i opłata, a niebawem Wasza nowa muzyka bez OZZ trafi do Waszej firmy, a Wy będziecie mogli zrezygnować z usług OZZ. Również w tym pomagamy! Jeśli macie jakiekolwiek problemy z OZZ dzwońcie do nas, na pewno pomożemy. Podpowiemy również jak rozwiązać sytuację gdy po jakimś czasie opłacania OZZ chcecie z nich zrezygnować na rzecz muzyki bez praw OZZ z Publicmusic.

 

Cały nasz cennik został szczegółowo opisany tutaj i wydaje nam się, że nie jest konieczne jego ponowne opisywanie. Skupmy się zatem na konkretach oferty. Nasza muzyka bez OZZ może być Wam dostarczona w kilku formach. Możemy utwory nagrać na płycie CD, audio CD, jako pliki mp3, ale nośniki optyczne powoli odchodzą do lamusa. Często nowe komputery, czy laptopy są ich pozbawione. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozwojowi technicznemu i dlatego proponujemy również swoje utwory bez OZZ na pendrive’ach, oczywiście za dodatkową drobną opłatą.

 

Co jeśli jednak nie chcecie pendrive’ów ani płyt CD? Zawsze możecie zdecydować się na nasze radio Publicmusic bez opłat OZZ. Na jakiej zasadzie to działa? Otrzymujecie specjalny link oraz dane logowania i możecie odtwarzać muzykę bezpośrednio z przeglądarki, nawet jeśli nie posiadacie laptopa bądź komputera. W przypadku radia internetowego wystarczy posiadanie smartfona z dostępem do sieci WiFi bądź nielimitowanego dostępu do internetu po 3G lub 4G.

 

Staramy się dotrzeć do naszych klientów, niezależnie czy prowadzą własną działalność gospodarczą skupiającą się na pracy biurowej, a może restauracje, pub, kawiarnie, sklep, salon meblowy bądź klub fitness. Niezależnie od prowadzonej działalności jeśli odtwarzacie publicznie muzykę w pewnym momencie pojawi się konieczność uiszczenia za to opłat do OZZ, a często potem również do STOART czy ZPAV. JEDNOCZEŚNIE! Tak działa polskie prawo i trzeba to zaakceptować, ale zawsze można wybrać ofertę Publicmusic, wówczas nie działacie na niekorzyść muzyków, po prostu wybieracie tańszą i równie dobrą pod względem jakości muzyki alternatywę.

 

Kupując nasz produkt nabywają Państwo:

  • Niezwykle interesującą muzykę, wybraną dla Państwa biznesu przez psychologów i muzykologów.
  • Doskonałą atmosferę dającą klientom odpowiedni komfort psychiczny przekładający się na przyjemność dokonywania zakupów w Państwa firmie, tzw. funkcyjność muzyki.
  • Dożywotnią licencję na publiczne odtwarzanie, co uwolni Państwa od jakichkolwiek opłat OZZ, czy jakiejkolwiek innej organizacji w przypadku odtwarzania naszej muzyki.
  • Dodatkowo dostarczamy zupełnie oryginalny, niepowtarzalny i nie do podrobienia certyfikat potwierdzający udzielenie licencji.
  • Możliwość konsultacji i dostosowania muzyki do Państwa specyficznych potrzeb.
  • Możliwość nabywania upgredów i korzystania z praktycznie nieograniczonego repertuaru muzycznego naszej firmy po bardzo korzystnych cenach.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl