Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie - ZAIKS, STOART, ZPAV

Radio dla firm, bez licencji, praw autorskich

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU MUZYKI BEZ OPŁAT ZAIKS, ZPAV i STOART !!

 

 

OFERTA MUZYKI BEZ PRAW AUTORSKICH

                                                                               Licencja abonamentowa                                                                                 Licencja dożywotnia

                                                                                                                                                                                                     tylko u nas!!!

licencja roczna licencja dwuletnia licencja kwartalna licencja miesięczna licencja jednorazowa

 

 Szanowni Państwo!

Mamy do dyspozycji klientów następujące warianty współpracy:

 

Wariant AA 

Licencja czasowa (abonamentowa)

Daje ona nieograniczony dostęp do pełnej bazy utworów firmy - tysiące utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Dodatkowo systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc.

Muzykę dostarczamy: na płytach CD, na pendrive i poprzez nasze radio internetowe (dziesięć stacji do dyspozycji). Opłata miesięczna za licencję już od 18,- zł.

Licencja zawierana jest na rok (z możliwością automatycznego przedłużania), opłacana miesięcznie, kwartalnie, rocznie a nawet na dwa lata:

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 300m² powierzchni plus 2 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności 24 miesięcznej opłata wynosi już tylko 18,- zł za miesiąc (432,- zł. za dwa lata) za lokal do 300m2 powierzchni plus 1 zł za każde dodatkowe 100 m2. (tutaj umowa jest zawierana na pełny dwuletni okres).

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 300m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 300 m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

W każdej chwili trwania umowy można domawiać dowolną ilość godzinnych albumów muzycznych w symbolicznej cenie zaledwie 3zł! (każdy album to aż 60 minut muzyki). Albumy muzyczne można zamawiać albo na CD, albo na  pendrive. Mozemy je też przesyłać w formie elektronicznej bezpośrednio na maila. W przypadku wyboru pendrive doliczany jest dodatkowo koszt samego pendrive 19,90 zł. Na pendrive można zmieścić wiele godzinnych albumów. Można też odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszych wielu stacji radia internetowego (nie potrzeba płyt ani pendrive). W radiu jest praktycznie nieograniczony repertuar muzyczny. Do wyboru stacje: fitness, PUB, restaurant i inne. Na święta włączamy dodatkową stację Christmas. Istnieje też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy(opcja dodatkowa).
Licencja ta ma charakter długookresowy ale można ją jednostronnie wypowiedzieć z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

W tym wariancie to my ponosimy koszty wysyłki :-)

Wariant BB

 

Licencja dożywotnia - tylko u nas!

Tutaj też każdy godzinny album muzyczny jest w cenie tylko 3 zł!. Nie ma dostępu do radia. Albumy można  zamawiać albo na nośniku CD, albo na  pendrive. (koszt pendrive - 19,90 zł ale za to na pendrive można zmieścić wiele albumów)

Do publicznego odtwarzania albumu muzycznego trzeba go jednak ,,ocertyfikować" to znaczy wykupić licencję na jego publiczne odtwarzanie. Koszt licencji na publiczne odtwarzanie dla jednego godzinnego albumu muzycznego to 29,- zł. (niezaleznie czy jest wgrany na nośnik CD, czy na pendrive) Za to licencja ta, za jednorazową opłatą jest nieograniczona w czasie (na zawsze!). Album muzyczny z tak wykupioną licencją można odtwarzać publicznie do końca świata! Już przy zakupie jednego choćby albumu wystawiamy licencję na piśmie, certyfikat i naklejki.

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko ,,ocertyfikowane,, albumy to znaczy te, które mają opłaconą licencję jednorazową  za 29 zł, jednak opłata jest tylko jednorazowa i nie ma tutaj abonamentu!

Koszt wysyłki 14 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 

 

WARIANT C

Licencja do projektów, produkcji filmów etc.

 Oferujemy też licencję na wykorzystanie utworów do projektów, jako podkład muzyczny do filmów, prezentacji, etc. (cena już od 7zł !!! za utwór). Tutaj licencja na godzinny album muzyczny kosztuje 99,- zł netto. Licencja jest bez ograniczeń czasowych (na zawsze) a w godzinnym albumie mieści się ok 10 do kilkunastu utworów. (zatem jeden utwór wychodzi tutaj średnio zaledwie kilka zł). Do zamówienia doliczany jest jeszcze koszt wysyłki 14 zł, niezależny od ilości zamawianych płyt i koszt samego albumu 3,- zł.

 Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy oficjalnej licencji na piśmie, podpisanej przez naszą firmę, zgodnej z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko nawet przy zakupie tylko jednego albumu (płyty)

W obu wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?


Button podłużny

 

 

certyfikat i naklejki zawsze gratis!
 Zaiks

naklejka na szybę

muzyka bez opłat

 

 

 

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - oferta handlowa - Krzysztof

tel. 88 152 66 00 - pomoc techniczna - Tomasz
tel. 604 14 88 66 - zamówienia - Ada

tel. 662 07 17 08 - faktury     

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav