Cennik

Subskrypcja 2 lata + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

432.00zł
(24 mce x 18,00 zł/mc) = 432,00 zł
KUP TERAZ
Subskrypcja 1 rok + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

270.00zł
(12 mcy x 22,50 zł/mc) = 270,00 zł
KUP TERAZ
Subskrypcja 6 mcy + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

174.00zł

(6mcy x 29,00zł) = 174,00zł

KUP TERAZ
Subskrypcja 1 mc + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

45.00zł

(1mc x 45,00zł) = 45,00zł

KUP TERAZ
Subskrypcja 3 mc + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

121.50zł

(3mce x 40,50zł) = 121,50zł

KUP TERAZ

DANE KUPUJĄCEGO

Warianty współpracy:

Subskrypcja czasowa (abonamentowa)

Nieograniczony dostęp do pełnej bazy muzycznej firmy - kilkanaście tysięcy utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc. Oczywiście wszystkie nasze utwory są wolne od opłat dla organizacji autorskich typu STOART, ZPAV i wszystkich innych!

 

Muzykę dostarczamy przez nasze radio internetowe (zróżnicowane stylowo stacje, kilkanaście tysięcy utworów!). Dodatkowo oferujemy godzinne albumy muzyczne w symbolicznej cenie 4 zł! na CD, na pendrive, w formie elektronicznej do samodzielnego pobrania. (takie albumy mogą się przydać jeśli nie masz dostępu do internetu lub jest on niestabilny).

Opłata miesięczna za subskrypcję już od 18,- zł.

 

Szczegółowy cennik:

Subskrypcja opłacana jest miesięcznie, kwartalnie, rocznie a nawet za dwa lata:

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 300m² powierzchni plus 2 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności 24 miesięcznej opłata wynosi już tylko 18,- zł za miesiąc (432,- zł. za dwa lata) za lokal do 300m2 powierzchni plus 1 zł za każde dodatkowe 100 m2.

- Przy płatności półrocznej cena wynosi 29 zł/mc za lokal do 300m2. plus 3 zł za każde dodatkowe 100m2

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 300m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 300 m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

Najwygodniej jest odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszych wielu stacji radia internetowego (nie potrzeba płyt ani pendrive). W radiu jest praktycznie nieograniczony repertuar muzyczny. Do wyboru stacje: fitness, PUB, restaurant, chillout, Christmas (na święta) i inne. Istnieje też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy (opcja dodatkowa).
Subskrypcja ta ma charakter długookresowy ale ograniczony okresem wykupienia.

Oczywiście dostarczamy licencję, certyfikat, naklejki na szybę co całkowicie zwalnia z opłat dla jakiejkolwiek organizacji autorów.

Zakup jednorazowy, dożywotni - tylko u nas!

Tutaj nie ma dostępu do radia internetowego a każdy album muzyczny jest w cenie 34,- zł. Albumy można  zamawiać na nośniku CD, albo na  pendrive. Albumy są już z prawem do publicznego odtwarzania bez ograniczeń czasowych – na zawsze!

Już przy zakupie jednego choćby albumu wystawiamy licencję, certyfikat i naklejki.

 

 

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko zakupione albumy zatem opcja ta jest ze względu na ograniczoną ilość muzyki proponowana najczęściej do poczekalni, czy innych tego rodzaju miejsc, gdzie nie przebywa personel. (Słuchanie przez długi czas tych samych utworów po 8 godzin dziennie może być nużące dla personelu.)

Koszt wysyłki kurierem 16 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 

 

Do projektów, produkcji filmów etc.

 Oferujemy też albumy na wykorzystanie utworów do projektów, jako podkład muzyczny do filmów, prezentacji, np. na You Tube, czy Facebook, etc. (cena już od kilku zł ! za utwór). Cały godzinny album muzyczny kosztuje 99,- zł netto. Album jest z licencją bez ograniczeń czasowych (na zawsze) a w godzinnym albumie mieści się ok 10 do 12 utworów. (zatem jeden utwór wychodzi tutaj średnio zaledwie kilka zł). Jednak realizujemy zamówienia tylko na pełne albumy.

 

Istniej możliwość dobrania sobie pełnego albumu samodzielnie z utworów rożnych z całej naszej oferty (opcja). Koszt wysyłki 16 zł, niezależny od ilości zamawianych płyt.

Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy prawa (oficjalnej licencji) na piśmie, zgodnie z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko w każdym wariancie radia internetowego a nawet przy zakupie tylko jednego albumu (płyty)

We wszystkich wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat autorskich dla STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Kontakt:

 

Zamówienia: Ada, Marek                     

tel: 604 14 88 66, 88 152 66 00

email: info@publicmusic.pl

 

Pomoc techniczna: Krzysztof, Marek

tel. 8888 999 00, 88 152 66 00

email: info@publicmusic.pl

 

Faktury: biuro

662 07 17 08

email: info@publicmusic.pl

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl

Muzyka, piosenki, radio bez opłat  STOART, ZPAV, SAWP, ZASP - bez praw autorskich!

Muzyka, piosenki, radio, klipy/filmy/mp4 bez opłat  STOART, ZPAV, SAWP, ZASP - bez praw autorskich! Muzyka niezależna dla firm, do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych wolna/zwolniona od opłat! Licencja na muzykę, piosenki, filmy, etc. Sprawdź cennik! Niskie opłaty lub za darmo!

 

 

Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie - bez kosztów organizacji TYPU STOART, ZPAV i innych

Muzyka piosenki radio bez oplat ZAIKS STOART ZPAV SAWP ZASP bez praw autorskich

Każdy prowadzący działalność chce aby w jego właśnie lokalu klienci czuli się jak najlepiej. Żeby w jego lokalu panowała przyjemna atmosfera, żeby klienci chętnie w nim przebywali i chcieli jak najczęściej do niego wracać, a co za tym idzie kupować towary lub usługi w nim serwowane. Jednym z ważniejszych elementów decydującym o atmosferze w danym miejscu jest  dobra muzyka. Muzyka obecnie towarzyszy nam wszędzie, muzykę słyszymy w sklepie, w radio, w restauracji, w galeriach handlowych, pubie, kawiarni, u fryzjera itp. itd. Praktycznie nie ma miejsca gdzie nie towarzyszyłaby nam muzyka. Dlatego prowadząc działalność gospodarczą koniecznie musimy zadbać o to aby w naszym lokalu w tle była słyszalna muzyka. Wydawałoby się nic prostszego. Wystarczy włączyć radio, jakieś płyty CD lub piosenki ściągnięte z internetu. Niestety tutaj czeka nas zaskoczenie bo publiczne odtwarzanie muzyki w sklepie, restauracji, czy jakimkolwiek innym miejscu publicznym obłożone jest opłatami za tzw. publiczne odtwarzanie muzyki. Z tego tytułu pobierają w Polsce opłaty organizacje praw autorskich: ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP, ZASP. Każda z tych organizacji ma prawo pobierać opłaty niezależnie i dlatego trzeba płacić sumę wszystkich opłat dla wszystkich organizacji. Pamiętajcie, jeśli włączycie w swoim lokalu muzykę z radia, TV, internetu, to wiąże się to bezwzględnie z koniecznością odprowadzania opłat dla organizacji praw autorskich za publiczne odtwarzanie muzyki.

 

NASZA OFERTA

Jak wygląda nasza oferta? – muzyka, piosenki, radio, klipy/filmy/mp4 bez opłat dla jakiejkolwiek organizacji - bez praw autorskich. Utwory royalty free.

Muzyka bez ZAIKS STOART ZPAV SAWP ZASP

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, a prawdopodobnie również w Europie, która posiada prawa autorskie do wszystkich oferowanych utworów i nikt inny nie ma prawa do pobierania opłat za naszą własność. Dlatego możemy udzielać dowolnych licencji na publiczne odtwarzanie muzyki. Oferujemy radio bez opłat dla jakichkolwiek tego typu organizacji. Mamy w swojej ofercie kilkanaście tysięcy piosenek bez opłat autorskich, piosenek bez praw autorskich dla jakichkolwiek organizacji praw autorskich. Najbogatsza oferta na rynku royalty free, najlepsza muzyka i piosenki bez praw autorskich! Do tego wszystkiego nasze ceny są najniższe, jesteśmy najtańsi w Polsce. Cena płyty CD to tylko 4 zł. W naszym radiu internetowym  jest tak dużo muzyki, że przesłuchanie wszystkich piosenek może zając pół roku bez powtórzenia utworu. Jest wiele stacji do wyboru od stacji spokojnych – Chillout, Restaurant, przez stacje Shop, Pub do Fitness. Oferujemy też osobną stację Christmas, bardzo obleganą przez naszych słuchaczy na święta.

W celu przetestowania naszego radia internetowego proszę przesłać nam swój adres email, a wyślemy dostęp na dziesięć dni zupełnie bezpłatnie.

Do niedawna jeszcze przeszkodą do puszczania piosenek w Twoim lokalu były licencje i wysokie opłaty. Dziś już nie ma tego problemu. Przedmiotem naszej oferty jest muzyka bez praw autorskich, która jest zwolniona z opłat dla jakichkolwiek organizacji praw autorskich. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów!

 

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. W naszym składzie znajdują się specjaliści, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Zespół Publicmusic tworzą m.in. wydawcy płyt CD, którzy doskonale znają się na prawnych aspektach publicznego odtwarzania muzyki zwolnionej od kosztów autorskich.

Nasze radio internetowe bez licencji i tym samym radio bez opłat za publiczne odtwarzanie wyróżnia się nie tylko świetną jakością, ale również niską ceną. A przy zakupie muzyki na nośnikach typu CD/pendrive, koszt jednego albumu muzycznego to tylko 4 zł.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, nie ma nic prostszego! Nasza muzyka bez opłat autorskich, bez opłat dla organizacji autorskich może dotrzeć do Ciebie poprzez nasze radio internetowe lub na pendrive, płycie CD oraz na naszych serwerach, z których samodzielnie będziesz mógł ją pobrać. Do wszystkich udostępnianych w naszym radiu piosenek bez praw autorskich i tym samym bez opłat dla organizacji autorskich posiadamy sami odpowiednie prawa autorskie, dzięki czemu ich publiczne odtwarzanie jest legalne.Muzyka bez licencji STOART, ZPAV i innych organizacji, bez opłat za publiczne odtwarzanie -  (Royalty Free)

Muzyka bez ZAIKS STOART dla firm do sklepu restauracji w galeriach handlowych wolnazwolniona od oplat Licencja na muzyke piosenki filmy cennik za darmo

W naszej ofercie znajduje się różnorodna muzyka bez praw autorskich jakichkolwiek organizacji. W radiu dostępne są utwory bez licencji z wielu różnych gatunków, takich jak m.in. latino, smooth jazz, chillout, disco czy pop. Sezonowo proponujemy również świąteczne składanki utworów zwolnionych z opłat STOART i ZPAV i innych tego typu organizacji. Ponieważ zapewniamy muzykę w różnych stylach, w naszym radiu coś dla siebie znajdzie każdy meloman. To oczywiste, że inne piosenki nadają się do publicznego odtwarzania w galerii handlowej, a inne w barze – właśnie dlatego nasza oferta jest tak zróżnicowana i szeroka.

Chcesz mieć pewność, że udostępniana przez nasze radio internetowe muzyka bez licencji przypadnie do gustu Tobie oraz Twoim gościom? Dajemy Ci możliwość wypróbowania radia przez kilka dni! Aby skorzystać z tej opcji skontaktuj się z naszą firmą drogą mailową – wyślemy Ci login testowy, dzięki któremu upewnisz się, czy nasza muzyka bez praw autorskich i muzyka zwolniona z opłat dla jakiejkolwiek organizacji spełnia Twoje oczekiwania.

Nasze radio bez opłat autorskich STOART i ZPAV i innych organizacji działa zarówno poprzez przeglądarkę, jak i dzięki aplikacji pobranej na komputer, komórkę lub tablet. Zachęcamy do przesłuchania naszych utworów bez opłat, które znajdują się na tej stronie. Jeżeli preferujesz konkretny gatunek, daj nam znać – nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną składankę najlepszych piosenek bez licencji.

Na tej stronie prezentujemy oczywiście tylko wybrane, przykładowe ale najbardziej reprezentatywne utwory. W naszych stacjach radiowych znajdziecie Państwo tysiące następnych utworów.

Można też podać nam styl (style) muzyki, które Państwu odpowiadają, a nasi specjaliści dobiorą w tym stylu odpowiednią dla Państwa "pętlę odtwarzania". Ponieważ wszystkie prawa do naszych utworów w całości posiada nasza firma, odtwarzanie naszej muzyki zwalnia z jakichkolwiek opłat na rzecz jakiejkolwiek organizacji ochrony praw autorskich np. STOART, SAWP, ZPAV, ZASP etc. Jeśli zatem szukasz muzyki do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych - właśnie znalazłeś. Licencja na muzykę, najlepsze piosenki bez opłat i bez problemów? Zapraszamy.

 

Muzyka, piosenki, radio, filmy bez STOART, ZPAV, SAWP, ZASP. Muzyka bez praw autorskich dla firm, do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych wolna/zwolniona od opłat! Licencja na muzykę, piosenki, filmy, etc. Sprawdź cennik! Niskie opłaty lub za darmo!