Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie - ZAIKS, STOART, ZPAV

Radio dla firm, bez licencji, praw autorskich

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU MUZYKI BEZ OPŁAT ZAIKS, ZPAV i STOART !!

 

 

OFERTA MUZYKI BEZ PRAW AUTORSKICH

                                                                               Subskrypcja abonamentowa                                                                     Zakup jednorazowy

                                                                                                                                                                                                albumu - tylko u nas!

licencja roczna licencja dwuletnia licencja kwartalna licencja miesięczna licencja jednorazowa

 

 Szanowni Państwo!

Mamy do dyspozycji klientów następujące warianty współpracy:

 

Wariant AA 

Subskrypcja czasowa (abonamentowa)

Daje ona nieograniczony dostęp do pełnej bazy utworów firmy - tysiące utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Dodatkowo systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc.

Muzykę dostarczamy: na płytach CD, na pendrive, na naszym serwerze do samodzielnego pobrania oraz poprzez nasze radio internetowe (dziesięć stacji do dyspozycji). Opłata miesięczna za subskrypcję już od 18,- zł.

Subskrypcja opłacana miesięcznie, kwartalnie, rocznie a nawet na dwa lata:

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 300m² powierzchni plus 2 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności 24 miesięcznej opłata wynosi już tylko 18,- zł za miesiąc (432,- zł. za dwa lata) za lokal do 300m2 powierzchni plus 1 zł za każde dodatkowe 100 m2. (tutaj umowa jest zawierana na pełny dwuletni okres).

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 300m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 300 m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

W każdej chwili trwania subskrypcji można domawiać dowolną ilość godzinnych albumów muzycznych w symbolicznej cenie zaledwie 3zł! (każdy album to aż 60 minut muzyki). Albumy muzyczne można zamawiać albo na CD, albo na  pendrive. Możemy je też przesyłać w formie elektronicznej bezpośrednio na maila. W przypadku wyboru pendrive doliczany jest dodatkowo koszt samego pendrive 19,90 zł. Na pendrive można zmieścić nawet kilkadziesiąt godzinnych albumów. Można też odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszych wielu stacji radia internetowego (nie potrzeba płyt ani pendrive). W radiu jest praktycznie nieograniczony repertuar muzyczny. Do wyboru stacje: fitness, PUB, restaurant, chillout i inne. Na święta włączamy dodatkową stację Christmas. Istnieje też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy (opcja dodatkowa).
Subskrypcja ta ma charakter długookresowy ale ograniczony okresem wykupienia.

Wariant BB

 

Zakup jednorazowy, dożywotni - tylko u nas!

Tutaj nie ma dostępu do radia internetowego a każdy album muzyczny jest w cenie 32,- zł. Albumy można  zamawiać albo na nośniku CD, albo na  pendrive. (koszt pendrive - 19,90 zł ale za to na pendrive można zmieścić wiele albumów). Albumy są już z prawem do publicznego odtwarzania bez ograniczeń czasowych – na zawsze! (niezależnie czy są wgrane na nośnik CD, czy na pendrive). Już przy zakupie jednego choćby albumu wystawiamy licencję na, certyfikat i naklejki.

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko zakupione albumy zatem opcja ta jest ze względu na ograniczoną ilość muzyki proponowana najczęściej do poczekalni, czy innych tego rodzaju miejsc, gdzie nie przebywa personel. (Słuchanie przez długi czas tych samych utworów po 8 godzin dziennie może być nużące dla personelu.)

Koszt wysyłki 14 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 

WARIANT C

Do projektów, produkcji filmów etc.

 Oferujemy też albumy na wykorzystanie utworów do projektów, jako podkład muzyczny do filmów, prezentacji, np. na You Tube, czy Facebook, etc. (cena już od 7zł !!! za utwór). Tutaj godzinny album muzyczny kosztuje 99,- zł netto. Album jest z licencją bez ograniczeń czasowych (na zawsze) a w godzinnym albumie mieści się ok 10 do kilkunastu utworów. (zatem jeden utwór wychodzi tutaj średnio zaledwie kilka zł). Do zamówienia doliczany jest jeszcze koszt wysyłki 14 zł, niezależny od ilości zamawianych płyt.

 Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy prawa (oficjalnej licencji) na piśmie, zgodnie z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko nawet przy zakupie tylko jednego albumu (płyty)

W obu wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?


Button podłużny

 

 

certyfikat i naklejki
 Zaiks

naklejka na szybę zawsze gratis !

 Naklejka nowa

 

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - oferta handlowa - Krzysztof

tel. 88 152 66 00 - pomoc techniczna - Marek
tel. 604 14 88 66 - zamówienia - Ada

tel. 662 07 17 08 - faktury     

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav