Oszczędności w firmach na koniec roku

Oszczędności w firmach na koniec roku.

Oszczędności w firmach na koniec roku. W tym roku sytuacja wielu firm nie wygląda zbyt dobrze. Ciągłe lockdowny, ograniczenia, obostrzenia. Całkowity brak klientów, odcięcie podstawowych źródeł dochodu. Część firm musiała przenieść sprzedaż do internetu. Gdzie niestety bardzo często przegrywa z prawdziwymi molochami na rynku i Allegro. Co robić? Jak zaoszczędzić by przeżyć?

Rząd obiecuje tarcze antykryzysowe, czy wsparcie jak wiosną tego roku. Sam pomysł jak najbardziej odpowiedni. Jednak co z realizacją? Pomoc ta jest tak naprawdę niewystarczająca. Z szacunków wynika że sporo firm nie wytrzyma tego roku. Od nowego roku będzie zamkniętych. Dla wielu ludzi są to tragiczne informacje, bo często padać będą firmy którym ktoś poświęcił całe życie. Wirus nie oszczędza nikogo niezależnie czy mówimy o zdrowiu czy ekonomii.

Dlatego sporo firm musi szukać oszczędności gdzie tylko się da. Część firm zdecyduje się na cięcia w kadrach przez co wiele osób trafi na bezrobocie. To najszybsza i najprostsza forma oszczędzania. Nie ma się co oszukiwać. Koszty zatrudniania pracownika w Polsce są naprawdę wysokie. Kolejnym krokiem będzie ograniczenie oferty do kilku najbardziej popularnych produktów. W przypadku restauracji decyzja o sprzedaży na wynos. Jednak niektóre branże muszą całkowicie ograniczyć swoją działalność do zera.

Oszczędności w firmach na koniec roku. 
Oszczędności w firmach na koniec roku.

Gdzie zaoszczędzić na koniec roku?

My z naszej strony możemy jedynie zachęcić do rezygnacji z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Jednak nie namawiamy do łamania prawa czy niewywiązywania się z umów. Po prostu to idealny czas aby wypisać się z tych organizacji i całkowicie zrezygnować z publicznego odtwarzania ich muzyki w swoich firmach. Bo pandemia w końcu przeminie i będziecie potrzebowali jak najmniej kosztów by działać.

Jeśli nie muzyka z ZAIKS to skąd? Przecież tam są wszyscy wykonawcy. Nie wszyscy, tylko Ci popularni z radia i telewizji. W firmach nie potrzeba znanych utworów, potrzeba muzyki, która wypełni ciszę w pomieszczeniach. Taka muzykę posiadamy my. W wysokiej jakości pod względem artystycznym i technologicznym. Na płytach CD, pendrive czy nawet jako streaming przez internet, bez konieczności zamawiania nośników.

Wszystko bez dodatkowych opłat ZAIKS, bez problemów, bez płacenia kilka tysięcy miesięcznie. Wystarczy drobna opłata o której przeczytacie na naszej stronie internetowej pod tym adresem: https://www.publicmusic.pl/

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.