Organizacja Sylwestra 2019 bez OZZ


2019-12-06

Organizacja Sylwestra 2019 bez OZZ. Sylwester to największa impreza w roku. Niezależnie czy macie małą restauracje, hotel, kawiarnie czy klub. Wszyscy organizujecie zabawę sylwestrowa. Można na tym dobrze zarobić, ale i zwiększa się prestiż takiego lokalu. Dlatego organizacja Sylwestra w tym roku to obowiązek. Jednak co zrobić jeśli nie stać Was na zespół czy DJ? Nie płacicie dotąd OZZ bo nie potrzebowaliście muzyki w lokalu? Z pomocą przychodzi Publicmusic!

 

Od razu zaznaczamy, że nie zalecamy próbowania oszukiwania OZZ w trakcie Sylwestra (w jakikolwiek inny sposób również nie) ponieważ kontrole w tym jednym dniu są bardzo wzmożone. Poza tym bardzo łatwo OZZowi namierzyć w jakich lokalach odbywał się Sylwester i gdzie grała jaka muzyka. Dziś w czasach Facebooka, Instagrama czy Snapchata wystarczy kilka kliknięć by zobaczyć filmiki z jakiejkolwiek imprezy.

Organizacja Sylwestra 2019 bez OZZ

Tak więc nawet nie myślcie żeby puszczać publicznie muzykę bez opłaconego OZZu w swoim lokalu. No chyba, że mówimy o muzyce, która nie jest wpisana do bazy OZZ, do której ktoś inny posiada licencję. Mówimy o muzyce z Publicmusic. Dokładnie tak. Posiadamy utwory odpowiednie na każdą okazję, niezależnie czy to okres świąteczne czy sam Sylwester! Z naszą muzyką Wasi goście będą bawić się tak samo, a nawet i lepiej niż przy znanych utworach muzycznych.

 

Wszystkie nasze piosenki są nagrane w wysokiej jakości ale i są po prostu dobrymi utworami, przy których bawią się wszyscy. Nie zapominajmy o tym że Sylwester to dość specyficzny dzień. Potrzeba muzyki z naprawdę wielu gatunków by zadowolić wszystkich gości. W naszej bazie utworów mamy kilkadziesiąt tysięcy piosenek, odpowiednich na każdy dzień roku! Ponadto warto zaznaczyć że nasi pracownicy są w stanie dobrać odpowiednie utwory dla Was! Wszystko całkowicie bezpłatnie, płacicie jedynie za licencję.

Skontaktujcie się z nami, a na pewno jeszcze na tydzień czy dwa tygodnie przez Sylwestrem będziecie mieli dostarczoną muzykę na ten szczególny dzień!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl