Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie OZZ


2019-11-09

Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie OZZ. Kontynuujemy nasz cykl artykułów o kolejnych działalnościach, w których skorzystanie z naszych usług przyniesie oszczędności. Dziś czas na gabinety dentystyczne. Które, wbrew pozorom nie muszą być tak nieprzyjemnymi miejscami. Starczy trochę pomysłu, nasze usługi i po problemie.

 

Nikt nie lubi chodzić do dentysty, zabiegi są przeważnie bolesne, nie jest komfortowo, często zabiegi trwają dobre kilkanaście minut, a nawet godzinę. Co wtedy robić, nie możemy rozmawiać z dentystą, nie możemy jakoś umilić sobie tego czasu. Bardzo rzadko w gabinetach można usłyszeć muzykę z radia, dlaczego? W obawie przed wysokimi opłatami OZZ, z chęci cięcia kosztów. Ale także dlatego, że dentyści nie myślą w takich kategoriach. Gabinet ma być profesjonalny, usługa jak najmniej bolesna i nieinwazyjna. Komfort pacjenta schodzi na drugi plan.

Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie OZZ

A tak nie powinno być. Pacjent, który słucha muzyki jest spokojniejszy, przebywa w milszej atmosferze, czas szybciej mija. Nie jest niezręcznie. Na pewno wróci do takiego gabinetu i dentysty. Wcale nie trzeba do tego ogromnego nakładu pieniędzy. Komputer czy laptop w każdym gabinecie dziś już jest. Dzięki naszej usłudze za mniej niż 20 zł miesięcznie możecie cieszyć się dowolną muzyką bez OZZ w swoim gabinecie. Posiadamy również wiele kanału dystrybucji naszej muzyki. Możecie u nas kupić muzykę na płycie CD, na pendrive, ale także jako dostęp do radia internetowego dostępnego z poziomu przeglądarki. Klikacie na otrzymali link i już działa. Proste i genialne.

 

Nie warto się zastanawiać, warto sprawdzić chociaż na kilka miesięcy naszą usługę. Gwarantujemy że po tych paru miesiącach nie zrezygnujecie z naszych usług bo wszyscy klienci będą zadowoleni. A Wy oszczędzicie pieniądze korzystając z alternatywy dla OZZ. Nie interesuje nas metraż Waszego lokalu, ilość klientów czy lokalizacja.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl