Muzyka bez OZZ na Walentynki!


2016-02-09

Często lokale szukają muzyka na specjalne okazje bez OZZ, jednak nie chcą decydować się na znaną muzykę z radia czy telewizji bo wiąże się to ze sporymi opłatami dla OZZ, STOART czy innych tego typu organizacji. Gdy już raz zacznie się płacić abonament to potem trudno się od niego uwolnić pomimo że muzykę puszczamy w naszym lokalu okazjonalnie. Dlatego właśnie powstają firmy jak nasza, z różnymi możliwościami nabycia muzyki, bez konieczności opłacania OZZ!

 

Muzyka na walentynki bez OZZ? Teraz to prostsze niż myślisz, wszystko dzięki firmie Publicmusic. Tylko teraz możesz wykupić pojedynczą płytę zwolnioną z opłat OZZ za jedyne 3 zł, ale opcji jest więcej! Możemy również podesłać utwory na specjalnym pendrivie lub udostępnić pliki przez internet jeśli to nagła sytaucja. Istnieje również możliwość udostępnienia specjalnego radia internetowego, tak by nagła impreza odbyła się przy muzyce, ale bez wysokich opłat OZZ.

Muzyka bez OZZ na Walentynki!

Wystarczy skontaktować się telefonicznie bądź mailowo z naszymi pracownikami, a Ci na pewno pomogą we wszelkich nagłych sytuacja. Oczywiście niezależnie od formy dostarczenia Państwu muzyki możemy ją odpowiednio wyselekcjonować, zarówno pod względem lokalu do którego miałaby być to muzyka jak i okazji czy typu imprez.

 

Na imprezę walentynkową przewidujemy dwa warianty muzyki bez OZZ. Pierwszy to taneczna muzyka, gorący latynoskie rytmy czy popularna muzyka dance. Druga opcja, często stosowana w wielu lokalach to powolne, romantyczne utwory, standardy jazzowe i muzyka blues. Wszystkie te gatunki znajdują się w naszej ofercie, która w każdej chwili można przejrzeć, a dokładniej przesłuchać. Każdy utwór w naszej bazie danych posiada wersję demo, która jest dostępna bez opłat do przesłuchania przed zakupem.

 

Pamiętajcie również, że umowy zawierane z naszą firmą Publicmusic są transparentne i w każdej chwili możecie z nich zrezygnować. W przypadku OZZ raz rozpoczętą opłatę ciężko anulować, opłaty są droższe i bardziej restrykcyjne, ponadto gdy po opłaty upomni się OZZ, nic nie stoi na przeszkodzie by po te same pieniądze upomniały się inne organizacje jak STOART, ZPAV, które również mają do tego prawo!

 

Poniżej przedstawiamy kilka wariantów muzyki bez OZZ na Walentynki:

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl