Muzyka do szkolnej kawiarni i sklepiku, a płacenie OZZ.


2017-09-05

Witamy ponownie! Wakacje się skończyły i nasze pociechy wróciły do szkół. Szkół nowych, zmodernizowanych bo bez gimnazjów, a z dłuższą podstawówka. Dlaczego o tym piszemy? Bo rodzi to nowe możliwości dla przedsiębiorców, którzy mogą otwierać sklepiki w szkołach podstawowych gdzie teraz będą chodzić starsi uczniowie, którzy chętniej i częściej wydają pieniądze w szkolnych sklepikach i kawiarenkach.

 

Jeśli więc rozpoczynacie prowadzenie tego typu działalności bądź prowadzicie ją od jakiegoś czasu, ten wpis jest dla Was. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że w Polsce możliwe jest używanie utworów muzycznych w szkołach jeśli służą do nauki i edukacji. W żadnym innym wypadku nie jest to dozwolone. To znaczy, oczywiście można publicznie odtwarzać muzykę w szkole, ale wiąże się to z koniecznością opłacania OZZ.

Muzyka do szkolnej kawiarni i sklepiku, a płacenie OZZ.

Tak, nawet jeśli to mały sklepik i posiadacie mało produktów, a Waszymi klientami są głównie dzieci to musicie opłacać OZZ, niezależnie czy jest to mały radioodbiornik czy cały system nagłośnienia, który transmituje radio czy kupioną muzykę. Nawet jeśli posiadacie konto w usłudze streamingowej to przy publicznym odtwarzaniu będzie zmuszeni opłacać OZZ.

Nasza firma już niejednokrotnie udowadniała, że jest wstanie zapewnić oprawę muzyczną dla każdego rodzaju firm i działalności. Działamy szybko, sprawnie i jesteśmy w stanie przygotować w ciągu kilku godzin muzykę bez OZZ do publicznego odtwarzania. Pomagamy również firmom, które na kontrolę OZZ się natknęły i nie wiedzą co teraz robić, bo nie stać ich na ogromne opłaty OZZ.

 

W kawiarenkach i sklepikach szkolnych muszą lecieć szybkie, dynamiczne utwory, których jakość i melodia zrekompensują brak znanych z radia czy telewizji piosenek, które znają i słuchają młodsi odbiorcy. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy utworów ze wszystkich gatunków muzycznych, rap, pop, rock czy reggae. Nasi pracownicy są wstanie przygotować Państwu odpowiedni zestaw biorąc pod uwagę przedział wiekowy odbiorców.

Niech nie wydaje się Wam, że OZZ zaniecha kontroli, w ubiegłych latach widać trend wzrostowy jeśli chodzi o ilość przeprowadzanych kontroli OZZ. Z pieniędzy tych utrzymuje się również sama organizacja, nie mówiąc już że część przechodzi do rąk twórców. Dlatego polecamy zapoznanie się z naszą ofertą pod poniższym adresem Publicmusic

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl