Jesień bez OZZ w firmach i lokalach


2019-10-04

Jesień to specyficzna moment w firmach i lokalach. Pracowników łapie lekki spadek wydajności pracy. Klienci w lokalach typu restauracje oczekują innego typu muzyki. Ciężko dogodzić tym dwóm grupom, jednak Publicmusic znajdzie i dobierze muzykę bez OZZ dla każdego klienta. Niezależnie od prowadzonej działalności.

 

Od dawna informujemy o tym że nasi, specjalnie przeszkoleni do tego pracownicy są w stanie pomóc w doborze muzyki. Możecie również zdać się wyłącznie na nas. Podajecie nam kilka danych jak ilość klientów, czas jaki spędzają w Waszym lokalu, oraz oczywiście typ prowadzonej działalności. Dobieramy muzykę już ponad 20 lat, znamy się na tym. Mamy szeroką rozpiętość gatunkową jeśli chodzi o muzykę bez opłat OZZ. Od jazzu po pop i dance a skończywszy na rocku. Dopasujemy muzykę dla każdego.

Jesień bez OZZ w firmach i lokalach

Na jesień przyjęło się, że do lokali gdzie przyjmuje się klientów: restauracje, kawiarnie, sklepy, itp. Wykorzystuje się muzykę spokojną, stonowaną, ale nie na tyle by zanudzała. Trzeba dobrać odpowiednie utwory, które będą nostalgiczne, ale za razem z pewną dozą energii. Inaczej sprawa ma się jeśli szukacie muzyki bez OZZ do firmy, dla pracowników.

 

W tym przypadku konieczna jest już tylko energetyczna, pozytywna muzyka bez OZZ, która przezwycięży jesienną depresję. Takie utwory również mamy! Wśród kilkunastu tysięcy utworów znajdziecie naprawdę wszystko. Utworów jest jednak tak dużo, że często nasi klienci zdają się na nasze doradztwo w kwestii doboru repertuaru.

 

Jedno jest pewne, wszystkie nasze utwory są w pełni legalne. Posiadamy na nie wyłączną licencję, certyfikaty legalności i OZZ nic Wam nie zrobi. Jeśli zawita do Was kontrola z OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP to nie nałoży na Was żadnych kar. Zresztą nie będą nawet specjalnie długo kontrolować miejsca pracy, jeśli zobaczą nasze certyfikaty legalności i usłyszą nazwę Publicmusic. Przez ponad 20 lat pracy wyrobiliśmy sobie pewną markę i renomę, z którą OZZ liczą się.

 

Po więcej na temat naszych utworów bez OZZ zapraszamy tutaj: https://www.publicmusic.pl/

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl