Muzyka do poczekalni bez OZZ i wysokich opłat


2016-11-01

Regularnie opisujemy Wam możliwości i miejsca, w których możecie zrezygnować z płacenia wysokich opłat OZZ, ZPAV czy STOART na rzecz tańszych alternatyw. Opisywaliśmy już Wam przypadki salonów fryzjerskich, przychodzi lekarskich, salonów meblarskich czy klubów fitness. Dziś przyszedł czas na opisanie publicznego odtwarzania muzyki we wszelkiego rodzaju poczekalniach.

 

Poczekalnie spotykamy praktycznie wszędzie, w gabinetach lekarskich, dentystycznych, u fryzjerów, masażystów, ale także w szkołach językowych gdzie rodzice czekają aż ich dzieci skończą dodatkowe zajęcia i korepetycje. Poczekalnie czekają na nas również u notariusza czy urzędach. Wszędzie tam spotykamy się ze smutnymi, niezręcznie cichymi pomieszczeniami, gdzie przesiadujemy z innymi osobami. Czasami puszczane są tam audycje radiowe, jednak one przeplatane są reklamami, których chyba nikt z nas nie lubi.

Muzyka do poczekalni bez OZZ i wysokich opłat

Teraz pomyślmy o tym z punktu widzenia przedsiębiorcy i właściciela firmy. Klienci nie są zadowoleni jeśli muszą przesiadywać długie minuty, a czasami i godziny w smutnych, cichych pomieszczeniach bądź słuchać niekończących się reklam z popularnych stacji radiowych. A przypomnijmy że jeśli decydujecie się na publiczne odtwarzanie transmisji radiowych musicie płacić abonament OZZ. Po OZZ do Waszych drzwi zapukają kolejne organizacje, które będą chciały pieniędzy za publiczne odtwarzanie muzyki jak ZPAV i STOART. Bo jak wielokrotnie podkreślamy wszystkie te organizacje mogą pobierać opłaty od przedsiębiorców jednocześnie.

 

A jaka muzyka nadaje się do poczekalni? Tutaj praktycznie cała nasza baza utworów idealnie się sprawdzi. Posiadamy ogromny przekrój gatunkowy od zwykłego popu i muzyki klubowej, po utwory w rockowych klimatach, a na bluesie i jazzie skończywszy. Ponadto nasi wyspecjalizowani doradcy chętnie pomogą Wam przy odpowiednim doborze muzyki w zależności od wielkości pomieszczenia, typu prowadzenia działalności oraz czasu spędzanego przez klientów w poczekalni.

 

Wystarczy do nas zadzwonić, a na pewno pomożemy, doradzimy, załatwimy wszelkie formalności. Nawet jeśli już macie problemy z OZZ to jeszcze nic straconego. Zawsze można zrezygnować z 'obowiązkowych’ abonamentów i zacząć korzystać z naszej oferty. Wystarczy kontakt pod numery telefonu bądź adres mailowy, które znajdują się na końcu tego wpisy.

 

Warto jeszcze nadmienić, że korzystając z muzyki bez OZZ z Publicmusic jesteście całkowicie zwolnieni z opłat za publiczne odtwarzanie muzyki z OZZ, STOART, ZPAV i innych organizacji pobierających za to opłaty. Posiadamy wszelkie prawa do posiadanych i sprzedawanych przez nas utworów, naszym klientom przekazujemy stosowne certyfikaty, które sprawiają że OZZ nie może na Was już nałożyć żadnej kary.

 

info@publicmusic.pl

tel. 8888 999 00 – inf. Krzysztof ||| tel. 604148866 – inf. Adrianna
tel. 42 2309585- stacjonarny – biuro handlowe

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl