OZZ w 2018 roku – lepiej z niego zrezygnujcie


2018-01-06

OZZ w 2018 roku – lepiej z niego zrezygnujcie. Początek nowego roku, a nawet cały styczeń to często czas zmian, odświeżamy swoje miejsca pracy, inwestujemy w remonty, nowe reklamy, decydujemy się na rozwinięcie działalności. Często jednak decydujemy się na oszczędności, tniemy koszta bo utrzymanie firmy jest coraz droższe. W skrócie, jest to czas modernizacji i zmian. Jedną ze zmian, które warto rozważyć jest muzyka, która odtwarzacie w swoich firmach. Jak wygląda sprawa z OZZem i innymi organizacjami tego tupu wszyscy dobrze wiemy.

 

W wyborach które odbyły się pod koniec roku ponownie wybrano tą samą osobę na prezesa OZZ, nie są zapowiadane żadne większe zmiany prócz jednej. W tym roku będzie jeszcze więcej kontroli na lokalach, firmach i terenach gdzie muzyka jest publicznie odtwarzana. OZZ się rozwija, a więc musi być więcej kontroli i więcej pieniędzy ściąganych od przedsiębiorców.

OZZ w 2018 roku – lepiej z niego zrezygnujcie

Już rok 2017 był rekordowy pod względem ilości kontroli OZZu w Polskich firmach. Kontrolowano restauracja, kawiarnie, sklepy, kluby fitness i inne. Praktycznie wszystkie sektory działalności, wszędzie tak gdzie istnieje możliwość publicznego odtwarzania muzyki. I nie zrozumcie nas źle, nie mamy nic do takich praktyk OZZ. Takie ich zadanie, w teorii chodzi o rekompensaty dla twórców. Jednak opłaty są duże, niejasno naliczane, a często również wiążą się z karami za dotychczasowe niepłacenie.

 

Ponadto w Polsce prócz OZZu do firm mogą zgłosić się inne organizacje jak STOART czy ZPAV, które również mogą pobierać opłaty za publiczne odtwarzanie muzyku, niezależnie od OZZ. Często gdy nasi klienci zgłaszają się do nas to płacą już opłaty trzem lub czterem organizacjom. Nasza firma jest więc dla nich zbawieniem.

 

Decydując się na muzykę bez OZZ od Publicmusic, wybieracie jasne i przejrzyste zasady, kilkukrotnie niższe opłaty, muzykę o podobnej, a czasami nawet wyższej jakości. Publiczne odtwarzanie muzyki w 2018 nie musi być już trudne i drogie. Wystarczy zdecydować się na Publicmusic i sprawdzić naszą ofertę tutaj.

Poczytajcie o zakazie handlu w niedzielę.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl