Muzyka bez OZZ w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje?


2019-05-06

Muzyka bez OZZ w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje? Po drobnych zawirowania z pogodą w końcu mamy maj i nieco stabilniejszą aurę. Co za tym idzie wiele przedsiębiorców i właścicieli restauracji czy kawiarni może otworzyć swoje tzw. „ogródki piwne”. Oczywiście w miejscu takim musi w tle przegrywać jakaś muzyka, jak publicznie udostępniać taką muzykę i nie pójść z torbami przez opłaty OZZ? Dowiedziecie się czytając ten artykuł.

 

Na początku wyjaśnijmy że „ogródki piwne” to ogólna nazwa dla kilku, kilkunastu stolików wystawionych przed lokalem. Nie muszą służyć do picia piwa, mogą to być lokale jak lodziarnie, kawiarnie, restauracje. Lokale w których w piękną pogodę może zjeść czy napić się czegoś na świeżym powietrzu.

Muzyka bez OZZ w ogródku piwnym – jak? ile to kosztuje?

Oczywiście jeśli zechcecie publicznie odtwarzać muzykę w dość krótkim czasie zjawi się u Was OZZ. Standardowo zażąda opłat, w zależności o lokalizacji, ilości klientów, wielkości pomieszczeń czy terenu przed lokalem. Jeśli muzyka miałaby być odtwarzane na wolnej przestrzeni to już w ogóle możecie szykować się na spore miesięczne opłaty. Po OZZ zapukają do Was panowie z SAWP, ZPAV czy STOART. Standardowo każdy z nich będzie chciał daniny dla swojej organizacje, a Wy nie macie wyboru i musicie płacić.

 

A co jeśli skorzystalibyście z oferty Publicmusic, czyli muzyka bez OZZ? Nasza muzyka bez OZZ kosztuje już od zaledwie 17 zł miesięcznie przy podpisaniu umowy na abonament. Nie interesuje nas powierzchnia Waszego lokalu, ilość klientów czy lokalizacja. My dajemy Wam tanią muzyką, do której prawa posiadamy wyłącznie my, Wy płacicie za to miesięcznie mniej niż za najniższy abonament telefoniczny czy Netflixa.

 

Wszyscy są zadowoleni, klienci bo mają muzykę podczas relaksu, Wy bo mało zapłaciliście, a my bo mamy kolejnego zadowolonego klienta, który poleci nas znajomym. Wszyscy na tym zyskują. Minusy? Nie puszczacie w swoim lokalu muzyki z radia, która jest maglowana do tego stopnia, że coraz mniej ludzi słucha radia, wolą muzykę z internetu lub taką wybraną przez siebie.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl