Muzyka bez OZZ na wakacje sezon 2018


2018-07-08

Muzyka bez OZZ na wakacje sezon 2018. Otwieracie działalność na kilka tygodni, miesięcy, tylko na sezon letni? Przeważnie jest to mała gastronomia jak budki z kebabami, frytkami, hamburgerami czy innym jedzeniem przyrządzanym na szybko. Ale nie tylko. Niezależnie na czym polega Wasz biznes, jeśli jest to sezonowa działalność to warto w niej czym się wyróżnić bądź urozmaicić czas pracownikom i klientom. Gorące lata szybciej mija i wydaje się chłodniejsze przy muzyce bez OZZ, prawda?

 

Dobrze wiemy jak wygląda sezonowy biznes, nie ma co się oszukiwać. Działamy kilka tygodni, miesięcy w roku, pełna koncentracja, maksymalizacja zysków przy możliwie najniższych kosztach. Dlatego właśnie w smażalniach ryb, restauracjach czy budkach z jedzeniem rzadko gra muzyka. Bo za muzyką z głośników idą opłaty OZZ, potem STOART czy ZPAV, problemy, abonamenty, wysokie opłaty. To się nie wpisuje w sezonowy biznes.

Muzyka bez OZZ na wakacje sezon 2018

Muzyka bez OZZ na wakacje sezon 2018

Muzyka bez OZZ na wakacje sezon 2018. Rozwiązanie jest jedno, znaleźć taką muzykę, za którą OZZ nie może pobierać opłat i taką muzykę posiadamy my! Oczywiście również pobieramy opłaty ale są to 'groszowe’ sprawy przy kolosalnych opłatach OZZ. Nie musicie z nami podpisywać wieloletnich umów, udostępniamy Wam muzykę na taki okres czasu na jaki chcecie, albo po prostu kupujecie nasze licencje dożywotnio – co również wychodzi taniej od OZZ.

 

Więc warto się zastanowić co najważniejsze dla Waszego lokalu. Cisza i spokój, co nigdy w sezonie wakacyjnym nie jest dobrym rozwiązaniem. Popularna muzyka z radia, za którą musicie płacić olbrzymie opłaty OZZ i często podpisywać z nimi umowy. Czy mniej znana ale naprawdę dobra jakościowo muzyka od Publicmusic za którą zapłacicie 22 zł za miesiąc! Tak, to nie żarty, właśnie tyle kosztuje nasza muzyka, w porównaniu do OZZ, STOART czy ZPAV nasze opłaty praktycznie są niezauważalne.

 

Ponadto nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać odpowiednią muzykę i plan taryfowy czy usługę, wszystko przygotowane pod klienta. Wiemy że dobry klient to zadowolony klient, który wróci do nas w przyszłości i opowie o nas znajomym.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl