Muzyka bez OZZ na Dożynkach


2019-08-02

Muzyka bez OZZ na Dożynkach. Te specyficzne i ważne imprezy zbliżają się wielkimi krokami. Zawsze pod koniec wakacji, na początku września ma miejsce święto plonów. Często są tu duże imprez organizowane przez gminy, powiaty. Wówczas zapraszane są zespoły muzyczne, czasami nawet gwiazdy znane telewizji czy radia. Co jednak z mniejszymi dożynkami, na małych wsiach czy gdzie jest mniej zasobny portfel?

 

Oczywiście, że puszcza się wtedy muzykę. Z radia, z internetu, ale najczęściej jakiś znajomy przynosi laptopa, podłącza do głośników i puszcza muzykę. Niezależnie czy z jakichś plików mp3 czy z YouTube. Taki czyn podchodzi już pod OZZ i każda OZZ ma prawo rościć sobie prawa do pobrania tantiemów od takiego publicznego odtwarzania muzyki. Co ciekawsze, jeśli imprez odbywa się pod Domem Kultury czy Świetlicą, OZZ może narzucić abonament na kolejne miesiące. A dodatkowo nawet żądać opłat wstecznych, nawet kilka lat do tyłu.

Muzyka bez OZZ na Dożynkach

Mała wieś po czymś takim może liczyć na spore koszta. A jak wiadomo we wsi nie wszyscy wszystkich lubią Co jednak zrobić? Dożynki bez muzyki? Jest rozwiązanie i to rozwiązanie to firma Publicmusic. Udostępniamy licencję w każdej formie, na jeden dzień, na tydzień, na rok. Wszystko jest u nas możliwe. Możemy nawet dopasować muzykę do konkretnej imprezy, a to wszystko za naprawdę niską kwotę. Posiadamy szeroki wybór muzyki, utwory wokalne i instrumentalne, potrafimy dopasować się do wszystkiego.

 

Lepiej prędzej pomyśleć o tym zamiast potem się martwić czy jakiś sąsiad nas nie zgłosi za publiczne odtwarzanie muzyki. OZZ działa po to by osiągnąć określone korzyści majątkowe, dla siebie, dla wykonawców i artystów. Ich nie będą obchodziły tłumaczenia, że to tylko mała impreza.

 

Więcej szczegółów o naszej ofercie oraz kontakt znajdziecie tutaj: https://www.publicmusic.pl/

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl