Muzyka bez OZZ do stylisty, barbera, atelier


2019-01-04

Muzyka bez OZZ do stylisty, barbera, atelier. Usługi w Polsce rozwijają się z dnia na dzień i dążą do tych z zachodu, dziwne nazwy które słyszeliśmy w większych miastach przychodzą teraz też do mniejszych miast i miasteczek. To dlatego dziś już mało kto otwiera salon fryzjerski, prędzej są to atelier, barber czy stylista. Brzmi ciekawiej, sugeruje że jakość świadczonych tam usług jest wyższa niż u konkurencji. Jest to bardzo ciekawy i dobry zabieg dla rentowności i popularności naszej działalności.

Muzyka bez OZZ do stylisty, barbera, atelier

Jednak pod tą nazwą kryje się nikt inny jak stary, dobry fryzjer, lub fryzjerka, która świadczy po prostu szerszy zakres usług dla swoich klientów. O zakładach fryzjerskich napisaliśmy chyba już wszystko prawda? Było sporo akcji wymierzonych w OZZ, był ten znany fryzjer z Wałbrzycha, który chwalił się że ogolił OZZ. Czy ostatnia, dość świeża sprawa kartek o tym że muzyka jest jedynie dla pracowników i klient nie powinien jej słuchać. Brzmi nieco jak z komedii Barei.

 

Muzyka bez OZZ do stylisty, barbera, atelier. Nasza firma nigdy nie stara się walczyć z OZZem, nie traktujemy ich jak jakiegoś zła czy problemu z którym trzeba walczyć. To nie jest naszym celem i zadaniem. OZZ działa w obrębie prawa, a prawa trzeba przestrzegać jeśli nie, czekają nas dotkliwe kary i opłaty dla OZZ.

 

Nasza firma niezależnie czy to atelier, barber czy stylista działa tak samo jakby był to zakład fryzjerski. Oferujemy muzykę, której mogą słychać wszyscy w salonie. Zarówno klient jak i pracownicy i nikomu nic do tego. Nie musicie opłacać OZZ, nie musicie się obawiać kontroli. Wszystko to ochraniamy my i nasza muzyka.

 

Więcej o tym dlaczego nasza muzyka nie podlega opłatom OZZ znajdziecie w kolejnym wpisie. Jednak jeśli jesteście nową firmą, otwieracie barber, atelier, styliste to musicie pamiętać że jeśli włączycie radio lub jakąś swoją muzykę ze Spotify czy innych usług streamingowych (nawet YouTube) to będziecie musieli płacić OZZ. Jeśli zdecydujecie się na naszą ofertę zapłacicie jedynie niecałe 20 zł miesięcznie.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl