Muzyka bez OZZ dla marketów, supermarketów


2018-01-06

Muzyka bez OZZ dla marketów, supermarketów. No właśnie, jeszcze nie poruszaliśmy tego tematu. Często w marketach słyszymy że z głośników dobiegają jakieś dźwięki, utwory, piosenki. Czasami są to znane utwory, a w zasadzie były, bo w chwili obecnej się od tego odchodzi by prezentować muzykę relaksacyjną bądź odpowiednią do takiej formy działalności.

 

W marketach nie zawsze zwracamy uwagę na płynącą z głośników muzykę, ale to celowy zabieg. Nie możemy podczas zakupów słuchać muzyki znanej z radia, ona nas rozprasza i nie koncentrujemy się na zakupach, a co za tym idzie kupujemy mniej. Podczas zakupów mamy słyszeć spokojną, naturalną muzykę, która nie rozprasza, a wręcz uspokaja. Takiego efektu nie można osiągnąć puszczając po prostu muzykę z radia. Taką muzykę należy odpowiednio wyselekcjonować, dobrać utwory i przerwy, a do tego konieczne jest doświadczenie w tej dziedzinie.

Muzyka bez OZZ dla marketów, supermarketów

Nasza firma posiada szereg pracowników, którzy od lat zajmują się doborem muzyki do najróżniejszych branż i typów firm. Zawsze idealnie doradzą i wybiorą utwory, podzielą je na części tematyczne, czy ustalą spójne kolejności. To wszystko jest bardzo ważne i potrafi pozytywnie wpłynąć na zakupy wszystkich klientów. A nie zapominajmy że zadowolony klient, który chce wracać do sklepu po kolejne zakupy to dobry klient.

 

Niezależnie czy mówimy o ogólnym markecie czy dużym sklepie z odzieżą, obuwiem, komputerowym, salonie z komórkami czy innym tego typu sklepie, zawsze potrzebna jest odpowiednia muzyka, a my pomożemy w odpowiednim jej wyborze.

Nasze zasady i regulaminy są jasne i przejrzyste, kupując produkt płacicie tylko raz, wiecie za co płacicie i ile utworów kupujecie w licencji. Ponadto otrzymujecie wszystkie certyfikaty i umowę dzięki której żaden kontroler OZZ nie będzie mógł nałożyć na Was żadnej kary. Po prostu nie posiadają praw do naszych utworów.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl