Muzyka bez OZZ do salonów fryzjerskich


2015-08-20

Dziś chcielibyśmy poruszyć kwestię o którą dostajemy naprawdę sporo pytań na naszą skrzynkę mailową, profil na Facebooku czy telefonicznie. Muzyka bez OZZ do salonów fryzjerskich to temat bardzo popularny, nośny i bulwersujący. Dlaczego? Wszyscy zapewne pamiętamy akcję OZZu w salonie fryzjerskim w Wałbrzychu. W tamtym wypadku fryzjer ostatecznie wygrał, jednak OZZ zdecydował się złożyć apelację i sprawa ciągnie się po dziś dzień.

 

Co jednak zrobić żeby nie narażać się OZZowi, a jednocześnie prowadzić w pełni legalne działania? Skorzystać z naszej oferty na Muzyka bez OZZ do salonów fryzjerskich, która jest usługą tańszą, szybsza, wygodniejszą, lepszą jakościowo i dostępniejszą niż słuchanie w kółko tych samych utworów.

Muzyka bez OZZ do salonów fryzjerskich

W naszej bazie utworów znajduje się około kilkudziesięciu tysięcy utworów z wszystkich znanych gatunków muzycznych, wykonywanych przez artystów z całego świata i tylko my posiadamy do nich prawa.

Żadna organizacja, STOART, OZZ, ZPAV, czy inne nie mają prawa pobierać od Was dodatkowych opłat. Wszystkie nasze utwory są dostępne do przesłuchania i sprawdzenia na naszej stronie internetowej!

 

Jeśli nie możecie się zdecydować, które albumy wybrać, zawsze możecie zadzwonić do naszej firmy i dowiedzieć się Muzyka bez OZZ do salonów fryzjerskich, nasi pracownicy na pewno pomogą w doborze, utworów bądź odpowiedniego radia internetowego.

Pragniemy przedstawić kilka przykładowych płyt, każda trwająca 60 minut po jedyne 3 zł! które idealnie pasują swoim charakterem do większości Muzyka bez OZZ do salonów fryzjerskich.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl