Majowy weekend bez płacenia ZAIKS w gastronomii

Majowy weekend bez płacenia ZAIKS w gastronomii

Majowy weekend bez płacenia ZAIKS w gastronomii. Ten weekend to dla wielu ludzi czas wolny, odpoczynek, relaks, często wyjeżdżają gdzieś na urlop, na wczasy. Jednak osoby pracujące w gastronomii uznają ten czas za jeden z lepszych okresów w roku pod względem utargu. Dlatego jest to wzmożony okres w tej branży. Nie ważne czy mówimy tutaj o dużych restauracjach, kawiarniach czy małych budach z jedzeniem, foodtrackach czy lokalnymi przedsiębiorcami, którzy chcą dorobić w tym czasie.

Co zrobić z firmą jeśli decydujecie się na tego typu działalność przez kilka dni w roku? Jak ogarnąć wszystkie sprawy z urzędem skarbowym, z ZUS, z urzędem pracy niestety nie podpowiemy. Jednak możemy Wam ułatwić życie jeśli będziecie chcieli publicznie odtwarzać muzykę na wolnym powietrzu bądź w lokalu.

Majowy weekend bez płacenia ZAIKS w gastronomii
Majowy weekend bez płacenia ZAIKS w gastronomii

Nie płać w maju ZAIKSu – jak?

Wówczas mamy dla Was bardzo ciekawe rozwiązania, tanie, łatwe i szybkie. Jak wiadomo, za publiczne odtwarzanie muzyki należy płacić ZAIKS, a jeśli prowadzi się działalność i zarabia się przy tym pieniądze to już niestety smutna konieczność. Ale jest proste rozwiązanie by ZAIKS nie płacić! Niezależnie czy chodzi Wam o kilka dni handlu przy muzyce, czy o stałą usługę. Za ZAIKS nie trzeba płacić, już nie, o ile zdecydujecie się na naszą firmę.

Oczywiście nie będziemy Was okłamywać, że nasza muzyka jest darmowa, oczywiście że nie jest, bo darmowa muzyka nie istnieje. Jednak nasze ceny są tak niskie, że praktycznie niezauważalne w skali prowadzenia firmy. Nasz najniższy abonament to 18 zł / miesiąc, wówczas nie boicie się żadnych kontroli z ZAIKS, STOART, ZPAV czy nawet SAWP. Dlaczego? Ponieważ otrzymujecie od nas certyfikat legalności, który stwierdza, że całe prawa do muzyki posiada firma Publicmusic. Naszych utworów nie ma w ZAIKS i bazach innych Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier

Muzyka bez ZAIKS do stylisty, barbera, atelier

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.