Komunia w restauracji bez ZAIKS! Uwaga!

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie praktycznie w każdej polskiej rodzinie, dawniej uroczystości po powrocie z kościoła odbywały się w domu, jednak dziś praktycznie wszyscy wynajmują sale w restauracjach na tą uroczystość, która często przypomina nawet małe śluby

Restauracje prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klientów, oferują specjalne menu, wystrój restauracji czy dodatkowe atrakcje jak dmuchane zamki do skakania czy trampoliny dla dzieci przed lokalami. Jak jednak przedstawia się kwestia muzyki? Mało kto decyduje się na wynajęcie zespołu czy DJ na komunię. Jednak co zrobić jeśli goście mają nadzieję że w tle przygrywać będzie jakaś muzyka?

Wówczas mamy dwie opcje, pierwsza z nich to uruchomienie radia albo prywatną playlistę z ulubionymi utworami. Jednak wówczas konieczne będzie opłacenie ZAIKS, jeśli będzie to pierwsza tego typu impreza w waszym lokalu to może się okazać że będziecie musieli podpisać umowę w ZAIKS na stałe opłacanie abonamentu za publiczne odtwarzanie muzyki.

Co jednak jeśli w Waszym lokalu do tej pory nie grała żadna muzyka, a konieczne jest to tylko raz bądź sporadycznie w ciągu roku? Wówczas musicie również zgłosić się do ZAIKS, podpisać umowę i regularnie opłacać dość wysokie opłaty.

Istnieje jest drugie rozwiązanie tej wydawałoby się patowej sytuacji, skorzystanie z usług Publicmusic. Nasza firma jest bardziej elastyczna od ZAIKS, jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią muzykę na każdą okoliczność i dla każdego typu lokalu, a przy tym wszystkim jest z nami rewelacyjny kontakt, a ceny są zdecydowanie niższe.

Warto pamiętać że przed kupnem utworów z Publicmusic możecie je wszystkie przesłuchać, lub zdać się na naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się wybieraniem muzyki do lokali od wielu lat. I mówimy tutaj nie tylko o komunii, ale także weselach, chrzcinach, poprawinach czy innych imprezach okolicznościowych.