Muzyka bez OZZ na walentynki do lokalu


2018-02-08

Prowadzenie własnego lokalu, restauracji, klubu, pubu, kawiarni czy pizzerii nie jest łatwym zadaniem. Powoduje sporo stresów, konkurencja jest przeważnie spora i trzeba na bieżąco analizować i rozwijać ofertę swojego lokalu i poszerzać bazę klientów. A przy tym nie zapominać o jakości serwowanych produktów.

 

Dlatego właściciele takich lokali muszą co jakiś czas organizować imprezy tematyczne bądź zmieniać klimat lokalu w zależności od kalendarza imprez. Dlatego też warto zastanowić się nad szybką realizacją imprezy czy kolacji walentynkowej w swoim lokalu.

 

Konieczne do tego będzie odpowiednie menu i wystrój sali. W tym nie chcemy doradzać bo nie to jest naszym zadaniem.

Nasza firma może pomóc skupić się na oprawie muzycznej takiej imprezy tematyczne. Jak wiadomo nasza firma zapewnia muzykę bez opłat OZZ do publicznego odtwarzania.

Muzyka bez OZZ na walentynki do lokalu

Muzyka bez OZZ często jest określana jako ta gorsza, bo nie znana z radia czy telewizji, ale wcale tak nie jest. Przeczą temu zarówno jakość naszych utworów oraz opinie o naszej firmie jakie możecie znaleźć w internecie. Możecie też popytać się znajomych czy nie korzystają z naszych usług, pewnie już widzieliście w wielu firmach nasze plakietki czy certyfikaty.

 

Muzyka na walentynki bez OZZ musi być klimatyczna, romantyczna, stonowana, w ten dzień nie ma miejsca na muzykę dance czy szybkie rytmy. Posiadamy utwory wszelkiego typu ale nasi pracownicy są w stanie wybrać utwory na dany dzień, okazję, czy po prostu do określonego lokalu. Stosujemy wiele wytycznych, wszystkie nasze utwory są odpowiednio posegregowane. Na ten specjalny dzień polecamy utwory jazzowe, smooth jazz, delikatny blues, chillout, latino. Idealne utwory na spędzenie romantycznego wieczoru.

 

Nasi pracownicy od lat pomagają w wyborze muzyki bez OZZ, zawsze idealnie dobierają muzykę pod klientów i nie inaczej będzie tym razem. Pozwólcie by ten dzień był niezapomniany dla Waszych klientów, a przy tym abyście nie zapłacili ogromnych pieniędzy za opłaty OZZ.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl