Jesienne oszczędzenia na ZAIKS w firmach

Jesienne oszczędzenia na ZAIKS w firmach

Jesienne oszczędzenia na ZAIKS w firmach. Jesień to zawsze czas oszczędności i często w różnych przypadkach czas na nieco przemodelowanie biznesu po wakacyjnym sezonie. Mowa tutaj o restauracjach, hotelach, pubach czy kawiarniach. Oczywiście w tym roku wszystko wywraca do góry nogami koronawirus. Lokale notują gigantyczne straty, właśnie przechodzi druga fala zakażeń. Cały kraj objęty został żółtą strefą. To oczywiście odbije się negatywnie na gospodarce.

Rząd nie przewiduje raczej już kolejnych tarcz czy nowych form wsparcia dla przedsiębiorców. Nie ma pomysłu na wprowadzenie kolejnego lockdownu. Radźcie sobie sami, chciało by się rzec. No to trzeba sobie jakoś poradzić, nie ma wyjścia.

Co zrobić z ZAIKS?

Masa przedsiębiorstw czy małych firm nie wytrzyma do końca roku, będą ciąć koszty, aż nie będzie już z czego oszczędzić. Smutna rzeczywistość tego roku. Publicmusic jest jednak firmą, która jest społecznie potrzebna teraz bardziej niż kiedykolwiek. Z naszą ofertą na muzykę do publicznego odtwarzania w firmach jesteśmy w stanie oszczędzić miesięcznie nawet do tysiąca złotych. Tak to nie żadna przesada.

Jesienne oszczędzenia na ZAIKS w firmach
Jesienne oszczędzenia na ZAIKS w firmach

Jesienne oszczędzenia na ZAIKS w firmach

W zależności od metrażu, od ilości klientów na dzień, pracowników, charakteru firmy czy jej lokalizacji. ZAIKS oblicza specjalnymi równaniami wysokość tantiem. Mowa o opłatach, które mają rekompensować artystom fakt że ktoś publicznie odtwarza ich muzykę. Niezależnie czy mowa o lokalach, firmach i restauracjach. Jednak Organizacji Zbiorowego Zarządzania w Polsce jest kilka i każda z nich chce kawałek tortu. Prócz ZAIKS mogą do Was zapukać panowie ze STOART, ZPAV czy SAWP.

Niektóre z tych organizacji współpracują ze sobą i przychodzą parami. Wówczas to że płacicie na ZAIKS nie zwalnia Was z opłat dla STOART. Często w salonach fryzjerskich czy restauracjach opłaty sięgają 1000 zł za miesiąc publicznego odtwarzania znanej z radia muzyki. W Publicmusic zapłacicie w zależności od abonamentu 20-50 zł za miesiąc. Tak to nie żadne oszustwo, tak to u Nas kosztuje. Po więcej szczegółów sprawdźcie adres poniżej. Znajdziecie tam naszą pełną ofertę.

https://www.publicmusic.pl/

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.