Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez OZZ


2018-10-03

Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez OZZ. To oczywiste, jesienią często w lokalach typu restauracje, kawiarnie, hotele, kluby czy puby spadają obroty. Ludzie rzadziej wychodzą z mieszkań, szybciej robi się ciemno, aura nie sprzyja wyjściom. Jest trudniej, dlatego warto oszczędzać na czym się da, ale tak by firma nie traciła na jakości świadczonych usług. I w tym miejscu pojawia się Publicmusic ze swoją usługą!

 

Płacisz OZZ, obawiasz się że zaraz zapukają do Twoich drzwi STOART, ZPAV czy SAWP? Przestań, zrezygnuj z OZZu i zacznij oszczędzać. Brzmi jak reklama, ale takie są fakty. Opłat OZZ za publiczne odtwarzanie muzyki potrafią wykończyć nie jadną firmę, a nie wyobrażamy sobie restauracji czy kawiarni bez cicho przygrywanej muzyki w tle. Ale czy zdajecie sobie sprawę co to za muzyka tam gra? Wsłuchiwaliście się kiedyś? No właśnie. Nigdy! Więc po co płacić za muzykę znaną z radia?

Jaką muzykę wybrać na jesień do lokalu? Bez OZZ

Nie warto. Wystarczy odpowiednio dobrana do danego lokalu muzyka, która nie jest znana i sprawdzi się równie dobrze. A Wy nie będziecie musieli płacić olbrzymich opłat OZZ, bądź bać się wizyty kontrolerów z tej czy innych OZZ. Opłaty w Publicmusic zaczynają się od 20 zł za miesiąc na nieograniczoną darmową muzykę bez opłat OZZ. Warto? Oczywiście, że warto, a to nie koniec.

 

Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą z doborem muzyki do lokalu. Wszystko w zależności od typu lokalu, wystroju, klimatu, preferencji właściciela. Znajdziemy muzykę dla każdego i nie będziecie musieli za to dodatkowo płacić. Unikniecie również wpadek związanych ze słuchaniem reklam w restauracji bądź utworów, które wybitnie nie pasują do Waszego lokalu. To wszystko jest ważne. Na jesień polecamy klimatyczne ambientowe brzmienia, jazz, blues, delikatny pop czy ballady.

 

Przy okazji warto zaznaczyć że wszystkie utwory bez OZZ do publicznego odtwarzania można naszej stronie przesłuchać przed kupnem. Sprawdzicie wówczas czy odpowiada Wam nasza jakość i przekrój utworów.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl