Jesień w firmie bez ZAIKS

Jesień w firmie bez ZAIKS

Jesień w firmie bez ZAIKS. Mamy początek września, więc już w tym miesiącu czeka nas kalendarzowa jesień. Wraz z nią zmiana wystroju w sklepach, restauracjach, kawiarniach i innych lokalach, firmach. Co za tym idzie, zmienia się muzyka w radiu, telewizji czy internecie. Jednak jest to również idealny czas by zmienić coś w swoich przedsiębiorstwach. Zmienić na plus. Zmienić by zaoszczędzić i to całkiem sporo pieniędzy.

Mowa oczywiście o zrezygnowaniu z opłat ZAIKS bo tym w końcu zajmuje się nasza firma. Jednak jest jeszcze jeden powód prócz oszczędności, pełna dowolność w konfiguracji utworów. Możecie zlecić naszej firmie, że chcecie spokojne, stonowane utowory. I w kilka minut macie już link do tego rodzaju muzyki. Chcecie czegoś energicznego na siłownie? Moment i macie na swoim mailu link testowy z muzyką do sprawdzenia. A może muzyka do klubu czy restauracji? Nasi pracownicy mają dziesiątki tysięcy utworów posortowanych kategoriami, gatunkami, typem lokalizacji w której mają być odtwarzane. Wystarczy chwila i macie problem ZAIKS z głowy. Możemy dostarczyć Wam muzykę w formie pendrive, płyty CD czy linku do streamingu. Szczególnie ostatnimi czasy polecamy tą ostatnią formę. Szybko, prosto, internet i tak już musi być wszędzie jeśli chcemy prowadzić działalność.

Jesień w firmie bez ZAIKS
Jesień w firmie bez ZAIKS

Zacznijcie oszczędzać przez rezygnacje z ZAIKS

Jeśli nie wiesz jak zrezygnować z ZAIKS, STOART czy ZPAV zadzwoń 8888 999 00 do nas lub wyślij maila. Skontaktują się z Tobą nasi wykwalifikowani pracownicy, który krok po kroku doradzą co robić. Podpowiemy jakie pisma wystosować, gdzie je wysłać i jak argumentować. Z ZAIKS można zrezygnować w każdym momencie. Jednak pamiętajmy, że po tej decyzji, nie można już puszczać radia czy muzyki jak do tej pory. Rezygnujecie z ZAIKS, rezygnujecie z muzyki popularnej. Wybieracie wówczas wyłącznie nasze utwory i Wasze opłaty miesięczne za licencje muzyczną spadają z 2000 zł na 40 zł! Szok? Wiemy, często to słyszymy, jednak skontaktujcie się z nami i zobaczycie, że już nigdy nie wrócicie do ZAIKS.

źródło fot. Pexels

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.