Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS?

Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS?

Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS? Jak to jest z tymi Świętami Wielkanocnymi pod względem warstwy muzycznej? W przypadku Bożego Narodzenia wszyscy znamy dobrze zakres utworów. Są kolędy, jest „Last Christmas”, przeboje Mariah Carrey czy inne typowo zimowe piosenki. Wielkanoc jest pod tym względem inna, bo tak naprawdę nie ma specyficznych na siebie utworów muzycznych. Nawet takich bez ZAIKS jak chociażby kolędy. Więc co grać w okresie przed i po świątecznym. 

Ważniejszym pytaniem jest nawet jaką muzykę bez ZAIKS grać w lokalu w drugi dzień świąt, który często oznacza wypad za miasto, do dobrej restauracji czy kawiarni. Coraz częściej ludzie decydują się na wczasy na okres świat. Co wtedy? Jaki repertuar powinien dostarczyć właściciel lokalu gastronomicznego bądź hotelu?

Mamy sporą dowolność w wyborze muzyki, nie ograniczają nas sztywno ustalone normy jak w przypadku Bożego Narodzenia, a brak znanej z radia muzyki działa nawet na korzyść właścicieli. Podczas weekendu świątecznego ludzie chcą uciec od pracy, od obowiązków, od codzienności. W tym także utworów, które znamy z radia, YouTube czy streamingu. Dlatego muzyka bez ZAIKS jest wówczas nawet bardziej niż wymagana.

Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS?
Jaka muzyka na święta do lokalu bez ZAIKS?

Muzyka na Wielkanoc bez ZAIKS!

W naszej ofercie posiadamy tysiące utworów z różnych gatunków muzycznych tak by dopasować sferę audio pod indywidualnego klienta, pod określony lokal i czas. Na świąteczny weekend możemy bezsprzecznie polecić miks jazzu ze spokojnymi rytmami, a nawet lekką domieszką muzyki relaksacyjnej. Oczywiście wszystko to muzyka bez ZAIKS. Ale „bez ZAIKS” to tylko skrót myślowy często używany w internecie. Nasza muzyka posiada licencję Publicmusic, jesteśmy jej wyłącznymi właścicielami. Klientom wystawiamy certyfikat legalności, który zwalnia ich z konieczności płacenia ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP dopóki odtwarzają wyłącznie naszą muzykę.

Nasz cennik! W 2019 roku nie znajdziecie tańszej muzyki.

Święta Wielkiejnocy to wyjątkowy czas, nie dajmy go sobie zniszczyć typową muzyką z radia, osłuchanymi hitami czy wysokimi opłatami dla OZZ. Wybierzcie Publicmusic i skorzystajcie z abonamentu na naszą muzykę za jedyne 18 zł / miesiąc. Niezależnie od wielkości Waszego lokalu czy ilości gości. Przy okazji życzymy Wszystkim naszym klientom Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkiejnocy!

Dlaczego Publicmusic to lepszy wybór niż płacenie ZAIKS w 2019 roku ? 

Dlaczego Publicmusic to lepszy wybór w 2019 niż ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.