Dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast ZAIKS?

W Polsce ZAIKS stoi na straży praw autorskich artystów, wszelkie opłaty pobierane od przedsiębiorców i firm służą zapewnieniu odpowiednich opłat dla twórców, w głównej mierze utworów muzycznych. Można narzekać na za wysokie opłaty, na słabą transparentność przekazywanych funduszy oraz wykorzystywanie pieniędzy wpłacanych przed przedsiębiorców. Nic jednak nie zmieni faktu, że takie w Polsce jest prawo i póki co nie zapowiada się na żadną zmianę na tym polu. Tak więc czy jesteśmy skazani na ZAIKS? NIE

Jeśli chcecie by w waszym sklepie, firmie czy lokalu grała znana z radia i telewizji muzyka MUSICIE płacić ZAIKS. Często po ZAIKS przychodzi również STOART czy ZPAV i również oni mają prawo pobrać opłatę za używanie muzyki znanych artystów.

Public Music zamiast ZAIKS
Publicmusic zamiast ZAIKS

Jednak ZAIKS NIE rządzi wszystkimi utworami, tylko tymi, do których ma prawa. Publicmusic posiada własne utwory do których posiadamy pełne i wyłączne prawa autorskie. Dlatego też proponujemy wszystkim zmęczonym bądź niechętnym do ZAIKS i tym podobnych organizacji własną ofertę.

Dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast ZAIKS?

  1. Niższe opłaty – szybka kalkulacja i porównanie naszego pakietu z opłatami ZAIKS pokazuje że jesteśmy kilkukrotnie tańszą alternatywą niż ZAIKS.
  2. Tylko jedna opłata – decydując się na nas płacą Państwo tylko jedną opłatę, która ustalamy na samym początku współpracy i cena ta się nie zmienia w trakcie korzystania z naszych usług. W przypadku opłat ZAIKS często po tej organizacji do firmy przychodzą kontrolerzy STOART, ZPAV i innych organizacji, którzy również nakładają opłaty.
  3. Świeżość – decydując się na naszą ofertę wybierają Państwo nowe, niesłyszane dotąd utwory wysokiej jakości, które wpadają w ucho i pomagają w biznesie, wyróżniają się Państwo na tle konkurencji.
  4. Wysoka jakość – wszystkie nasze utwory nagrane są w wysokiej jakości dźwięku, dlatego pięknie brzmią na tych droższych i tańszych sprzętach audio.
  5. Różnorodność – posiadamy dziesiątki tysięcy utworów z różnych gatunków muzycznych: pop, funk, rock, techno, dance, trance, disco. Każdy znajdzie tu coś dla siebie
  6. Pomoc – nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniej muzyki do Państwa lokalu bądź firmy.
  7. Pełna transparentność – kupując w naszym sklepie widzą i słyszą Państwo za co płacą, wszystkie utwory można przesłuchać za darmo na naszej stronie internetowej.
Public Music zamiast ZAIKS
Public Music zamiast ZAIKS

Mamy nadzieję, że te kilka punktów rozjaśniło Państwu sytuację w wyborze muzyki bez ZAIKS do swojej firmy. Niezależnie czy to restauracja czy salon fryzjerski nasza muzyka nadaje się do każdego miejsca. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.publicmusic.pl/

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.