Sylwester bez muzyki OZZ jest możliwy


2021-12-11

Sylwester bez muzyki OZZ jest możliwy

Sylwester bez muzyki OZZ jest możliwy. Impreza sylwestrowa rozgrzewa co roku miliony osób na całym świecie, to specyficzna i wyjątkowa noc w skali roku. Zakończenie roku, rozpoczęcie nowego. Nowe otwarcie, postanowienia, możliwość mentalnego porzucenia i oddzielenia tego co wydarzyło się w ciągu ostatnich 365 dni. Nie dziwi więc fakt, że ludzie lubią jak towarzyszy temu wielka impreza. Czasami przesadzona, czasami niepotrzebna. Nieważne. To sylwester, musi się dziać w tym dniu. To też impreza inna niż wszystkie. Sporo lokali, sal sportowych, czy miejsc, które nie organizują przez cały rok imprez tanecznych w tym dniu działa. I dla nich najbardziej jest skierowany ten wpis.

 

Chodzi o to że nawet jeśli jakaś firma czy w jakimś miejscu impreza organizowana jest w jeden dzień w roku, nie zwalnia to z odpowiedzialności i konieczności płacenia OZZ. Nawet jeśli chodzi o lokalną społeczność. Wiele wsi czy małych miasteczek robi imprezy w tym dniu. Sale sportowe, popularne remizy, czy inne tego typu lokale zmieniają się w najlepszą lokalną imprezę. Dochodzie do publicznego odtwarzania muzyki więc konieczne jest zgłoszenie do OZZ i opłata stosownych opłat.

Sylwester bez muzyki OZZ jest możliwy

Niestety takie jest prawo i co roku po Sylwesterze dochodzą do nas informację, że OZZ kontroluje wiele tego typu miejsc szukając odpowiedzialnych za imprezę osób. Potem zaczyna się ciąganie po sądach, pisma, konieczne opłaty. Po prostu problemy, których można by łatwo i szybko uniknąć. Gdyby tylko świadomość dotycząca publicznego odtwarzania muzyki była nieco większa.

Bezpieczna impreza z Publicmusic

Oczywiście zmierzamy do tego że naszą muzykę można kupić nawet na jeden miesiąc. Przy czym są to opłaty 20-30 zł, a nie jak w przypadku OZZ przy organizacji takiej imprezy kilkaset złotych i dodatkowe problemy i stres. Dzwonicie do naszej firmy, krótka rozmowa, opłata i macie za parę minut link do streamingu, który jest zwolniony z OZZ.

 

Internet dziś jest wszędzie. Dzięki naszej usłudze możecie wykupić dostęp nawet dzień przed imprezą. Oczywiście otrzymacie pełną dokumentację i potwierdzenia legalności. W razie gdyby ktoś Was zgłosił. Nie czekajcie na ostatnią chwilę i skorzystajcie z oferty już teraz. Pewnie zastanawiacie się jak to jest bawić się przy naszej muzyce, która nie jest znana z radia i internetu. Od wielu lat dostarczamy muzykę do lokali i klubów. Z naszą muzyką odbyły się już naprawdę setki imprez i zawsze otrzymywaliśmy tylko pozytywne reakcje. Dajcie temu rozwiązanie szanse. To przecież zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl