Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie - ZAIKS, STOART, ZPAV

Radio dla firm, bez licencji, praw autorskich

Radio demo

RADIO BEZ ZAIKS

Dysponujemy prawami autorskimi do wielu utworów muzycznych, które mogą być odtwarzane bez konieczności ponoszenia opłat typu ZAIKS, STOART czy ZPAV. Jest to więc dobre rozwiązanie dla różnych działalności, w których grająca w tle muzyka uprzyjemnia czas Państwa klientom. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej

radio internetowe bez opłat ZAIKS.

Muzyka na każdą okoliczność

Korzystając z proponowanego przez nas rozwiązania można legalnie odtwarzać utwory muzyczne bez opłat typu ZAIKS, STOART, ZPAV w dowolnym miejscu. Oferujemy składanki zawierające różne gatunki, dzięki czemu można dostosować swój wybór do klimatu swojego lokalu. Dostępne są takie opcje jak:

■ muzyka disco, house i pop,

■ latino,

■ chillout,

■ smooth jazz,

■ utwory bożonarodzeniowe, w tym kolędy.

Dzięki temu możliwy jest wybór opcji radia np. na sezon wakacyjny, świąteczny lub wariant, który sprawdzi się o każdej porze roku. Jednocześnie można dobrać sobie odpowiednią stację radiową dla klimatu swojego lokalu, rodzaju działalności. Radio można odtwarzać w restauracjach, kawiarniach, pubach, różnego rodzaju sklepach, zakładach fryzjerskich i innych obiektach bez ponoszenia kosztów różnorodnych licencji.

Radio internetowe bez ZAIKS

Rozwiązanie to jest warte uwagi przede wszystkim ze względu na brak obowiązku ponoszenia kosztów związanych z ochroną praw autorskich. Należy jedynie uregulować opłatę za dostęp do naszego radia internetowego lub wybraną składankę i można ją bez przeszkód odtwarzać.

W ramach zakupionego produktu wysyłamy Państwu pendrive lub płytę CD ze zbiorem utworów. Można również pobrać je ze strony internetowej albo zalogować się na specjalnym serwisie radia internetowego.

Jak korzystać z radia?

Oferujemy możliwość odtwarzania utworów za pośrednictwem aplikacji na telefon, tablet, komputer i poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu mogą Państwo wybrać najbardziej dogodny wariant dostosowany do swoich preferencji. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty umożliwiającej legalne odtwarzanie muzyki w miejscach

publicznych.

radiologinnew

 

 
 
Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?
Button podłużny

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - oferta handlowa - Krzysztof

tel. 88 152 66 00 - pomoc techniczna - Marek
tel. 604 14 88 66 - zamówienia - Ada

tel. 662 07 17 08 - faktury     

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav