Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

Muzyka zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie - ZAIKS, STOART, ZPAV

Radio dla firm, bez licencji, praw autorskich

Radio demo

RADIO BEZ ZAIKS

Na tej stronie prezentujemy Państwu nasze radio internetowe bez opłat ZAIKS, STOART, ZPAV z utworami "demo" - tysiące utworów! przyciętych po jednej minucie.

Są to tylko niektóre, wybrane utwory z naszych katalogów "publicmusic". Prezentowanie całej oferty muzycznej byłoby zbyt czasochłonne. Jednak już przesłuchanie choćby części z tysięcy przykładowych utworów pozwoli Państwu na zorientowanie się w różnorodnych stylach muzyki z naszej oferty. Pomoże to Państwu również samodzielnie wybrać dla siebie - swojej firmy odpowiedni repertuar muzyczny.

Uwaga!!  Nasi klienci logują się do radia na innej stronie:

www.radiopublic.pl

Tam jest dostęp do wielu stacji radiowych z pełnymi utworami.

 

Dostęp do pełnych dziesięciu stacji radiowych możemy też przesłać dla bezpłatengo kilkudniowego testu. Proszę napisać w tej sprawie email, a my odeślemy login testowy. Test radia internetowego Publicmusic daje możliwość słuchania pełnych utworów jednak dopiero nasza pisemna licencja zwalnia z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV i innych organizacji ochrony praw autorskich.

W celu samodzielnego wyszukania wybranego utworu udostępniamy Państwu również zakładkę "sklep" z wybranymi utworami demo. Wystarczy kliknąć na zakładkę "sklep":

W celu włączenia muzyki w urządzeniach mobilnych z systemem Android oferujemy innowacyjne, dedykowane oprogramowanie do tabletów (link na dole strony w kwadracie po lewej).

Oprogramowanie do komputerów z systemem Windows można pobrać z linka (w kwadracie po środku)
 
 
Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?
Button podłużny

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - oferta handlowa - Krzysztof

tel. 88 152 66 00 - pomoc techniczna - Tomasz
tel. 604 14 88 66 - zamówienia - Ada

tel. 662 07 17 08 - faktury     

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav