Twój koszyk jest pusty
Pokaż Menu

NAJBARDZIEJ PROFESJONALNA OFERTA MUZYCZNA NA RYNKU!!! MUZYKA DO PUBLICZNEGO ODTWARZANIA BEZ OPLAT ZAIKS

Carnaval !!

  ZAIKS problemy
Posłuchaj naszej muzyki !

 

 

 

 Muzyka bez opłat i praw autorskich ZAIKS, STOART, ZPAV

Pozwala wprawić w dobry nastrój. Dodaje energii lub sprawia, że czujemy się zrelaksowani. Muzyka wpływa na ludzkie zachowania, dlatego chętnie wykorzystywana jest w marketingu do wywołania konkretnego skutku w postaci określonych zachowań konsumentów. Jednak jej udostępnianie w pracy, w sklepie, w lokalu może łamać przepisy Ustawy o prawie autorskim. Problem ten dotyczy zarówno słuchania radia (pomimo opłat abonamentu), jak i odtwarzania zakupionych legalnie utworów - co reguluje Art. 116 wskazanej ustawy.

Zastanawia Państwa zapewne teraz jedno: Dlaczego muszę płacić jeszcze raz skoro posiadam produkt oryginalny i uczciwie opłacony? W świetle Ustawy o prawach autorskich za publiczne odtwarzanie muzyki odprowadzane są tantiemy dla kilku różnych organizacji, takich jak:

 • ZAIKS (Stowarzyszenie Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych) - opłaty pobierane są za prawa autora,
 • STOART (organizacja zbiorowego zarządzania prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych) – pobierająca opłaty z tytułu praw autorskich,
 • SAWP - (Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych) - pobierające opłaty z tytułu praw pokrewnych do praw autorskich wykonawców utworów,
 • ZPAV (Związek Producentów Audio-Video) - pobierające opłaty z tytułu praw producenta.

 

Jeżeli chcą Państwo korzystać z muzyki na licencji, to oznacza podpisanie 4 odrębnych umów, co nie rozwiązuje kwestii swobodnego publicznego odtwarzania utworów. Istnieje bowiem grono wykonawców i producentów, którzy nie są zrzeszeni w ZAIKSie, SAWPie, ZPAVie i STOARTie. Oznacza to, że ochrona ich praw spoczywa tylko i wyłącznie na nich.

 

Czy istnieje rozwiązanie dla tej sytuacji?

Oczywiście! Jest to jednym słowem: "Publicmusic" - to nasz system, pozwalający na kompleksowe rozwiązanie problemów z prawami autorskimi. Muzyka zwolniona od opłat, bez licencji, którą można odtwarzać publicznie bez obaw o naruszenie przepisów prawa - właśnie to chcemy Państwu zaproponować. Działamy na rynku od 18 lat, niezmiennie w branży muzycznej. W naszym posiadaniu jest kilkanaście tysięcy! nagrań utworów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. ZPAV, STOART, SAWP, czy ZAIKS nie mogą domagać się opłat, ponieważ tylko my posiadamy wszelkie prawa autorskie do tych utworów. Ponadto nad ich doborem czuwał zespół psychologów i muzykologów, którzy zwracali uwagę na cechy, pozwalające zwiększyć obrót firm.

 

Jakie korzyści zapewnia zakup naszego produktu?

 • Muzykę zwolnioną z opłat - bez ZAIKSu, STOARTu oraz jakiejkolwiek innej organizacji ochrony praw autorskich,
 • Licencję na odtwarzanie utworów w radio, jak i wśród pracowników, w siedzibie firmy, w centrum handlowym, itp.
 • Starannie dobrany przez ekspertów zestaw utworów, dopasowanych do biznesu,
 • Atmosferę sprzyjającą pozytywnym zachowaniom konsumentów (np. zachęcającą do zakupów),
 • Możliwość skonsultowania wyboru rodzaju muzyki (bez licencji) do specyficznych potrzeb,
 • Możliwość aktualizacji usługi oraz korzystania ze stale rosnącego zaplecza utworów,
 • Możliwość podpisania umowy indywidualnej.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z niej skorzystać ?

Button podłużny

 Co nas wyróznia od konkurencji?

Bezpieczeństwo – jako jedyni w Polsce (a może i w Europie) jesteśmy wyłącznymi właścicielami wszystkich praw autorskich do oferowanych utworów muzycznych i możemy dysponować naszą własnością na zasadzie konstytucyjnego prawa własności. Dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpieczna dla naszych Klientów i zupełnie zwalnia ich z opłat na rzecz jakichkolwiek organizacji ochrony praw autorskich. Nikt bowiem nie może pobierać opłat typu ZAIKS, ZPAV oraz STOART za naszą własność (konstytucyjne prawo własności). Inne firmy działają jedynie jako pośrednicy w dostarczaniu muzyki, co nie daje takiego bezpieczeństwa, bo prawa autorskie do takich utworów udostępnianych w radiach są zmienne i mogą przechodzić od pośrednika do pośrednika, w tym także do ZAIKS, STOART oraz ZPAV.

Licencja –
nasza oferta jest korzystna dla Klienta, bo daje mu odpowiednie prawa. Jest pisemny dowód otrzymania licencji i zabezpiecza przed organizacjami typu ZAIKS, STOART, SAWP czy ZPAV. Poza tym w przypadku subskrypcji można w dowolnym jej momencie dokonać jej zmian, takich jak np. rozszerzenie na nowe lokale lub cesję na nową firmę m.in. po zmianie formy działalności gospodarczej (co zdarza się bardzo często u naszych Klientów). W takiej sytuacji na życzenie Klienta przygotowujemy odpowiednie aneksy lub cesje i każdy nowy lokal otrzymuje dodatkowo certyfikat oraz możliwość odtwarzania naszych utworów i radia bez opłat dla organizacji.

Wysoka jakość utworów –
oferowana przez nas muzyka bez praw autorskich wyróżnia się doskonałą jakością, ponieważ jest tworzona przez profesjonalistów. Korzystamy z usług amerykańskich wokalistów i innych autorów niemalże z całego świata. Jeżeli chcą się Państwo upewnić, że nasza muzyka bez licencji oraz radio bez ZAIKS, ZPAV, STOART, które jest zwolnione od wszystkich opłat za publiczne odtwarzanie spełnia Państwa wymagania jakościowe, zachęcamy do przesłuchania demo utworów bez licencji. Wśród nich znajdą Państwo piosenki zarówno z gatunku pop, chillout, latino oraz innych.

Nieograniczony wybór –
jak już wspomnieliśmy wyżej, oprócz wysokiej jakości naszej muzyki zwolnionej od opłat za publiczne odtwarzanie dla ZAIKS, ZPAV oraz STOART proponujemy szeroki wybór gatunków. W naszej bazie znajduje się ponad tysiąc godzin utworów. Dzięki temu każda osoba będzie w sanie wybrać składanki, które nie tylko odpowiadają na jej oczekiwania, ale również są dopasowane do danego miejsca. Państwa uwadze polecamy również nasze radio zwolnione od opłat dla ZAIKS, STOART czy ZPAV. Proponujemy 10 stacji radiowych odtwarzających utwory bez licencji. Co miesiąc uaktualniamy naszą bazę!

 

 

Obecnie nasze podstawowe profile działania to:

- dostosowanie tła muzycznego do specyficznych wymogów biznesu, funkcyjna rola muzyki,
- udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki (jesteśmy właścicielami praw do wszystkich oferowanych utworów), co zwalnia z opłat dla wszystkich organizacji zarządzania prawami autorskimi, jak ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV itp.
- udzielanie licencji na utwory będące podkładem muzycznym (reklamy) (bez opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP i innych.

Kontakt

kontakt z naszymi konsultantami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 8888 999 00 - oferta handlowa - Krzysztof

tel. 88 152 66 00 - pomoc techniczna - Marek
tel. 604 14 88 66 - zamówienia - Ada

tel. 662 07 17 08 - faktury     

radiologinnew

©2014 Publicmusic. All rights reserved. Created by TOMJOHN

Google++
Facebook
www.publicmusic.pl - muzyka bez opłat zaiks, muzyka bez stoart, muzyka bez praw autorskich zpav