Zakaz handlu w niedziele, a sprawa OZZ


2017-11-04

Ostatnimi czasy głośno w mediach o zakazie handlu w niedziele, o tym czy ustawa z takim zakazem zostanie przyjęta czy nie zdecydują posłowie. Co prawda jeszcze nie wiadomo czy handel zostanie zabroniony we wszystkie niedziele, czy według ostatnich propozycji jedynie w dwie niedziele w miesiącu.

 

Jaki jednak ma to związek z OZZem i prowadzeniem działalności gospodarczej? Całkiem sporo! Jak się okazuje zakaz handlu w niedzielę, dotyczyć będzie wyłącznie ’handlu’ o czym tak naprawdę mało kto zdaje sobie sprawę. Jeśli prowadzicie restauracje, kawiarnie, kino, hotel czy inne tego typu lokal świadczący usługi wcale nie będziecie brani pod uwagę w tej ustawie!

 

Z jednej strony Wasi pracownicy mogą czuć się tym faktem dotknięci, ale z drugiej strony dla Was jako dla właścicieli, przedsiębiorców jest to szansa na większy zarobek. Chodzi o wolny czas, jeśli setki tysięcy ludzie ni będą mogli w niedzielę iść na zakupy to będą zmuszeni zrobić je w tygodniu, a wówczas niedziela jest wolna, dla rodziny.

Zakaz handlu w niedziele, a sprawa OZZ

Rodziny mogą wówczas wybrać się do kościoła, na przejażdżkę rowerami czy spacer, jednak większość z nich zapragnie wyskoczyć za miasto, w góry, nad morze, jakoś urozmaicić swoje życie. A częstsze wojaże to również zwiększenie przychodów u lokalnych przedsiębiorców i tu wracamy właśnie do hoteli, kawiarni, restauracji, lodziarni i innych tego typu lokali, których zakaz nie obejmie. Dotyczy to też salonów spa, masażu i innych form relaksu.

Zakaz handlu w niedziele, a sprawa OZZ

Konkurencja się powiększy i trzeba będzie z nią jakoś walczyć. Wówczas stoimy przed wyborem, albo urozmaicamy naszą ofertę, albo tniemy koszty i wprowadzamy obniżki. W obu tych przypadkach Publicmusic jest rozwiązaniem. Dlaczego? Jeśli chcecie urozmaicić swoją ofertę możecie zapewnić wspaniałą muzykę bez OZZ swoim klientom, szybko, tanio, łatwo i przejrzyście. Jeśli natomiast chcecie, walczyć na ceny ze swoją konkurencją to wystarczy, że poszukacie gdzieś oszczędności by pokryć te obniżki cen. Wówczas również wystarczy zdecydować się na muzyke bez OZZ z Publicmusic, dzięki czemu nie płacicie wysokich opłat OZZ, tylko kilkukrotnie mniejsze opłaty.

 

Nie polecamy oszczędności polegających na oszukiwaniu OZZ, to się może dość szybko zemścić i potem kary nałożone przez tą instytucję będą sporo wyższe niż rozłożony na miesiące abonament.

 

Więcej o naszej ofercie, łącznie z pełną ofertą i wszystkimi utworami do przesłuchania znajdziecie pod tym adresem:

http://www.publicmusic.pl/

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl