Zacznij wiosnę z muzyką bez ZAIKS, STOART i ZPAV

Wiosna to przeważnie czas zmian w sklepach, wprowadza się nowy asortyment, zimowe ubrania już nie są pożądane ani chętnie kupowane, zamienia się je na wiosenne, lżejsze odzienie. Podobnie w innych sklepach, chociażby w sklepach z elektroniką, gdzie nowy rok i przełom marca / kwietnia to czas zmian i wprowadzania nowych modeli urządzeń. Wraz ze zmianą asortymentu warto byłoby zmienić coś w wystroju lokalu, ale również i w przypadku muzyki.

Warto byłoby pomyśleć również o czymś zupełnie nowym. Ile można słuchać tej samej muzyki, w popularnych radiostacjach promowane utwory grane są kilka razy dziennie, podobnie na kanałach telewizyjnych, a także w innych sklepach. Jak się wyróżnić na tym tle? Oczywiście zaoferować klientom coś innego, coś czego nie ma konkurencji. Na przykład muzykę bez ZAIKS od Publicmusic. Posiadamy ogromny zbiór utworów, relaksujące ale i bardziej dynamiczne. Nasi pracownicy mogą nawet pomóc w doborze odpowiedniej muzyki bez ZAIKS do Twojego lokalu, tak by klienci byli zadowoleni.

Możliwe, że część ze sklepów chciałaby ograniczyć koszty, wysokie opłaty ZAIKS, zależne od metrażu i lokalizacji mogą dawać się we znaki, szczególnie gdy początkowe miesiące w roku często uznawane są za najgorsze. Wówczas należy pamiętać, że umowę podpisaną z ZAIKS można w każdym momencie rozwiązać, wystarczy stosowne pismo do tej organizacji i przeważnie trzy miesiące wypowiedzenia.

Wiosna

Wówczas można skorzystać ze specjalnej oferty Publicmusic, nasza firma udostępnia za opłatą muzykę bez ZAIKS, która nie podlega opłatom ZAIKS, STOART, ZPAV czy jakiejkolwiek innej organizacji. Dlaczego? Ponieważ posiadamy wszelkie dokumenty prawne poświadczające iż jedynym właścicielem praw do oferowanych przez nas utworów jest nasza firma. Przy zakupie dołączamy również stosowne certyfikaty, które można i należy powiesić w swoim sklepie bądź lokalu i które skutecznie odstraszają wszelkie kontrole z ZAIKS. Pracownicy sprawdzający legalność odtwarzanej muzyki będą musieli zaakceptować fakt, że w Waszej firmie wszystko odbywa się legalnie, a z głośników gra muzyka bez ZAIKS od Publicmusic.

W naszej ofercie muzyki bez ZAIKS możemy dostarczyć muzykę w kilku formach dystrybucji, na płytach, pendrive’ach, radia internetowe, a ostatnio również teledyski z darmową muzyką, która nie podlega opłatom ZAIKS. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerami telefonu:

tel.  888 899 900 – inf. Krzysztof | tel.  604 148 866 – inf. Adrianna
tel.  42 230 95 85 – stacjonarny – biuro handlowe

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.