Wyższe rachunki oszczędźcie na OZZ


2022-01-10

Wyższe rachunki czy można oszczędzić na OZZ

Wyższe rachunki, czy można oszczędzić na OZZ. Nowy rok, nowe opłaty, podwyżki cen, prąd i gaz zaraz podobno mają przyjść i nas wszystkich załamać. Nie ma praktycznie na czym oszczędzać. Sporo firm już teraz zastanawia się jak przetrwają ten czas, szukając oszczędności we wszystkim. Dochodzi nawet do tego, że zaczynają się zwolnienia pracowników. Niestety nie możemy pomóc z wysokimi opłatami i nowymi podatkami. Możemy jednak zaproponować nasza muzykę royalty free, która nie podlega w ogóle pod żadne opłaty organizacji praw autorskich.

Wyższe rachunki oszczędźcie na OZZ

Jak wiecie, co jakiś czas opisujemy Wam działalności gospodarcze, które mogą skorzystać na naszej muzyce. Opisujemy Wam wtedy jak się z nami skontaktować. Jak jesteśmy w stanie pomóc. Nie inaczej jest dziś, z tą różnicą, że dziś chodzi ogólnie o opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki. Często słyszymy, że w firmach potrzebne są znane utwory z radia i internetu. Wtedy potrzebne będzie opłacanie OZZ, STOART, ZPAV, SAWP i kto wie jakich jeszcze opłat. Fakty są takie, że w obecnym klimacie, przy obecnych podwyżkach wielu firm nie stać na takie luksusy. Spójrzmy prawdzie w oczy, te 700-1000 zł miesięcznie z tytułu opłat OZZ to ogromne pieniądze.

 

Może zniwelować te opłaty do symbolicznych 18 zł (około, szczegóły na naszej stronie) miesięcznie. Skąd aż taka różnica? Czy to czasem nie kolejne oszustwo? Nie! Nasza firma działa od wielu lat, posiadamy wielu zadowolonych klientów, posiadamy wyłącznie muzykę do której posiadamy prawa własności. Na wyłączność. Ponadto dołączamy do każdego zamówienia certyfikat legalności.

Musicie przyznać, że ta oferta jest warta poświęcenia uwagi przy tak spektakularnej różnicy w cenie za miesięczne odtwarzanie muzyki. Dodatkowo pamiętajcie, że nasi pracownicy chętnie pomogą z całą procedurą. Pomogą przy wyborze muzyki. Doradzą, który pakiet wybrać.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl