Witamy na naszym blogu

Witamy na blogu naszej firmy, założyliśmy go z potrzeby rynku, społeczeństwa i po prostu wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu mają problemy z takimi organizacjami jak ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV czy innymi organizacjami autorskimi. Będziemy tu stopniowo i regularnie informować o możliwościach obejścia konieczności płacenia zbyt wysokich opłat, opisywać historie ludzi, pisać również o naszej ciekawej ofercie oraz wszelkich innych informacjach dotyczących danego problemu.

Kraków, Warszawa, Kalisz, Wrocław, Sopot, Gdańsk, Trójmiasto, Lublin, Kielce, Katowice, Opole – niezależnie w jakim mieście mieszkacie, prowadzicie lokal czy działalność gospodarczą możecie skorzystać z naszej oferty. Wszystko odbywa się przez nasz sklep internetowy, który możecie znaleźć http://www.publicmusic.pl/

Jeśli szukacie muzyki bez praw autorskich, muzyki bez ZAIKS czy muzyki bez licencji to właśnie trafiliście w odpowiednie miejsce, lecz należy nieco doprecyzować te terminy.

Wszystkie nasze utwory są stworzone i skomponowane przez nas i to my posiadamy licencje na te utwory, nie są one wprowadzone do ZAIKS, więc korzystając z naszej oferty nabywają Państwo pełną licencję na wszystkie utwory.

Głównym kanałem dystrybucyjnym jest sklep internetowy,ale istnieje również zamówienie specjalnego pendrive’a z zamówionymi utworami. Ponownie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Write a Comment

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.