Wiosna i wielkanoc w lokalach bez ZAIKS

Wiosna i Wielkanoc w lokalach bez ZAIKS

Wiosna i Wielkanoc w lokalach bez ZAIKS. Nadchodzi nowa pora roku, a wraz z nią zmiana wystrojów restauracji, kawiarni. Również sklepy spożywcze, odzieżowe, czy inne zmieniają na wiosnę swoje wystawy i asortyment. Jedną z niezmiennych rzeczy według wielu przedsiębiorców są wysokie opłaty ZAIKS. A potem opłaty doi STOART, ZPAV i SAWP. Niestety, szara codzienność. Jednak jest na to rada. I tu Publicmusic, muzyka bez ZAIKS, przychodzi z pomocą.

Często w trakcie trwającego sezonu czy czasu wzmożonego ruchu nie mamy czas na gruntowne zmiany w naszej firmie. I jest to w pełni zrozumiałe, każdy chce maksymalnie wykorzystać dobrą koniunkturę i 'ruch'. Jednak w takich momentach jak ten. Przy zmianie pór roku czy przed świętami, czas na zmiany.

W tym wypadku zmiana dotyczyć będzie muzyki, a dokładnie dystrybucji i publicznego odtwarzania muzyki. Niezależnie czy to restauracja, kawiarnia, sklep, gabinet kosmetyczny, fryzjerski czy poczekalnia do lekarza. Wszędzie tam gdzie odtwarzana jest muzyka z radia, internetu czy telewizji można zaoszczędzić.

Wiosna i święta wielkanocne w lokalach bez ZAIKS
Muzyka bez ZAIKS – Publicmusic

Wiosna i święta wielkanocne w lokalach bez ZAIKS

Oszczędności wynikają ze zmiany organizacji zarządzającej prawami autorskimi. Domyślnie w naszym kraju robi to ZAIKS i on dba o pobieranie tantiem dla wykonawców. Jednak prócz tej OZZ są jeszcze inne: STOART, ZPAV czy SAWP. I każda z tych organizacji może pobierać od właścicieli firm swoją dolę.

Decydując się na muzykę od Publicmusic, decydujecie się na utwory, które nie znajdują się w bazach ZAIKS i innych. Jesteśmy wyłącznym właścicielem utworów przez nas sprzedawanych. Jest to o tyle bezpieczne że na każdy utwór dajemy certyfikaty legalności, które skutecznie odstraszają kontrole z ZAIKS.

Ponadto oferujemy pełne doradztwo przy wyborze muzyki do lokalu w zależności od położenia, przeznaczenia czy charakteru prowadzonej działalności. Posiadamy setki tysięcy utworów posegregowanych według gatunków. Na pewno znajdziemy coś idealne do Waszej firmy.

Nasz sklep z muzyką bez ZAIKS znajdziecie tutaj

Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie ZAIKS

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.