Wiosna i wielkanoc w lokalach bez OZZ


2020-03-04

Wiosna i Wielkanoc w lokalach bez OZZ. Nadchodzi nowa pora roku, a wraz z nią zmiana wystrojów restauracji, kawiarni. Również sklepy spożywcze, odzieżowe, czy inne zmieniają na wiosnę swoje wystawy i asortyment. Jedną z niezmiennych rzeczy według wielu przedsiębiorców są wysokie opłaty OZZ. A potem opłaty doi STOART, ZPAV i SAWP. Niestety, szara codzienność. Jednak jest na to rada. I tu Publicmusic, muzyka bez OZZ, przychodzi z pomocą.

 

Często w trakcie trwającego sezonu czy czasu wzmożonego ruchu nie mamy czas na gruntowne zmiany w naszej firmie. I jest to w pełni zrozumiałe, każdy chce maksymalnie wykorzystać dobrą koniunkturę i 'ruch’. Jednak w takich momentach jak ten. Przy zmianie pór roku czy przed świętami, czas na zmiany.

Wiosna i wielkanoc w lokalach bez OZZ

W tym wypadku zmiana dotyczyć będzie muzyki, a dokładnie dystrybucji i publicznego odtwarzania muzyki. Niezależnie czy to restauracja, kawiarnia, sklep, gabinet kosmetyczny, fryzjerski czy poczekalnia do lekarza. Wszędzie tam gdzie odtwarzana jest muzyka z radia, internetu czy telewizji można zaoszczędzić.

 

Oszczędności wynikają ze zmiany organizacji zarządzającej prawami autorskimi. Domyślnie w naszym kraju robi to OZZ i on dba o pobieranie tantiem dla wykonawców. Jednak prócz tej OZZ są jeszcze inne: STOART, ZPAV czy SAWP. I każda z tych organizacji może pobierać od właścicieli firm swoją dolę.

 

Decydując się na muzykę od Publicmusic, decydujecie się na utwory, które nie znajdują się w bazach OZZ i innych. Jesteśmy wyłącznym właścicielem utworów przez nas sprzedawanych. Jest to o tyle bezpieczne że na każdy utwór dajemy certyfikaty legalności, które skutecznie odstraszają kontrole z OZZ.

 

Ponadto oferujemy pełne doradztwo przy wyborze muzyki do lokalu w zależności od położenia, przeznaczenia czy charakteru prowadzonej działalności. Posiadamy setki tysięcy utworów posegregowanych według gatunków. Na pewno znajdziemy coś idealne do Waszej firmy.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl