Wesele bez ZAIKS, a z PublicMUSIC


2015-08-20

Ostatnio na naszym fanpage’u opisywaliśmy sprawę ZAIKSu, który wziął na swój celownik wesela i pary młode. W skrócie chodziło o to że ZAIKS sprawdzał czy były opłacane składki za muzykę, która była grana w trakcie uroczystości, jeśli nikt nie poczuwał się do tego obowiązku to wszystkie opłaty spadały na młodą parę. Sprawa stała się dość głośna i wywołała całą falę deklaracji o organizacji Wesele bez ZAIKS.

Wesele bez ZAIKS, a z PublicMUSIC

Co zrobić aby uniknąć takich nieprzyjemności? Pierwszy krok to wypytać się zarówno zespołu oraz właścicieli lokalu w którym odbywa się wesele czy opłacane są składki do ZAIKSu z racji publicznego odtwarzania muzyki. Ale co jeśli sytuacja nie jest jasna, ewentualnie chcemy sami puszczać muzykę na swojej uroczystości i być w pełni zwolnionym z opłat ZAIKS?

 

Wówczas decydujemy się na pakiet Wesele bez ZAIKS, w ofercie Publicmusic. Jak? Gdzie? Kiedy? Na kiedy? Wystarczy kontakt z nami, wszystkie dane znajdują na dole strony. Czas na zorganizowania Wesele bez ZAIKS jest bardzo krótki. Wystarczy kontakt z nami, a my wysyłamy pendrive bądź płytę z wyselekcjonowaną muzyką specjalnie na Państwa imprezę. Niezależnie czy to wesele, urodziny, komunia, imieniny czy jakakolwiek inna impreza. Jeśli ma się to odbyć przy muzyce ale bez opłat ZAIKS musicie skontaktować się z nami.

 

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl