Wakacje w firmie z muzyką, ale bez ZAIKS

Wakacje w firmie z muzyką, ale bez ZAIKS

Wakacje w firmie z muzyką, ale bez ZAIKS. Niby niczym się nie różnią od reszty roku bo wakacje są przecież 'obchodzone' głównie przez uczniów i nauczycieli. Jednak przyjęło się że w tym okresie bierze się urlopy, wyjeżdża na wczasy. A co z pracownikami, którzy zostają w pracy? W wakacji jeszcze prawie dwa miesiące, jednak warto już teraz zastanowić się jak w tym okresie zwiększyć wydajność w miejscu pracy.

Jedną z najprostszy form zwiększenia wydajności jest właśnie zwiększenie komfortu pracy. Najszybciej jest to osiągnąć poprzez muzykę. Jednak wszyscy już doskonale wiemy, że ZAIKS bardzo szybko monitoruje i sprawdza firmy, w których słucha się publicznie muzyki z radia czy internetu. Wystarczy anonimowe zgłoszenie, jednego z pracowników, który chce zrobić szefowi na złość. Jesteśmy tylko ludźmi, czasami, a nawet dość często takie historie się zdarzają. Nie ma więc sensu ryzykować wysokimi opłatami czy podpisaniem umowy z ZAIKS. Jak prosto obejść prawo?

Wakacje w firmie z muzyką, ale bez ZAIKS
Wakacje w firmie z muzyką, ale bez ZAIKS

Wakacje w firmie z muzyką, ale bez ZAIKS

W tym momencie część z Was pewnie myśli, że nie będzie dawało zarabiać kolejnej firmie. Po prostu pobierze jakąś darmową muzykę z internetu. Raczej nie polecamy takiego rozwiązania. Po pierwsze, nasza muzyka to koszt niecałych 20 zł miesięcznie. To mniej niż wydajecie na abonament telewizyjny czy HBO GO by oglądać Grę o Tron. Że posłużymy się tak materialnym przykładem.

Po drugie, pobierając muzykę z internetu NIGDY nie macie pewności kto posiada do niej prawa. Już mieliśmy przypadki, że właśnie taki cwany przedsiębiorca pobrał muzykę z internetu, która miała być darmowa. Potem był wielce zdziwiony tym że ZAIKS mówi że jednak ma te utwory w swojej bazie. Będzie kara albo umowa do podpisania. Decydując się na naszą muzykę ZAWSZE macie stosowny certyfikat, oraz szereg dokumentów świadczących o tym że posiadamy wszelkie prawa do danych utworów. Zresztą, nasza firma jest znana, gdy ZAIKS, STOART czy ZPAV widzą naszą nazwę wiedzą że nie mają co szukać w firmie.

Wiecej: Muzyka do biura rachunkowego, księgowość bez ZAIKS 

Muzyka do biura rachunkowego, ksiegowość bez ZAIKS

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.