Teledyski bez ZAIKS idealne na wakacje do sklepu!

Teledyski bez ZAIKS idealne na wakacje do sklepu!

Teledyski bez ZAIKS idealne na wakacje do sklepu! Dlaczego? Co to? Na czym to polega? To stosunkowo nowa usługa na rynku, chociaż w naszej ofercie jest już od kilku lat. Chodzi o teledyski bez opłat ZAIKS. Często w sklepach odzieżowych czy innych widzimy ekrany czy telewizory, na których poruszają się jakieś piękne widoki czy program telewizyjny, przeważnie programy muzyczne czy z podróżami. Musicie mieć świadomość że jeśli w swojej pracy postawicie taki odbiornik TV i bedziecie odtwarzać tam publicznie program telewizyjny, bądź filmy, seriale z popularnych streamingów będziecie musieli płacić opłaty do OZZ.

Uniknąć tego można bardzo prosto. Wystarczy skorzystać z naszej usługi, posiadamy kilkadziesiąt tego typu filmików tematycznych, które idealnie nadają się do sklepów czy firm, w których chcielibyście mieć taki efektowny wygaszacz ekranu. Skupiamy się na efektownych filmikach z podróży, krańców świata niezależnie czy to tropiki czy mroźne szczyty. Zakres tematyczny naszych filmików jest naprawdę ogromny, dostosujemy się do Waszych wymagań. Pomożemy również wybrać jaki motyw przewodni będzie pasował najbardziej do Waszego miejsca pracy.

Teledyski bez ZAIKS idealne na wakacje do sklepu!
Teledyski bez ZAIKS idealne na wakacje do sklepu!

Teledyski bez ZAIKS idealne na wakacje do sklepu!

Oczywiście sytuacja z licencjami wygląda identycznie jak w przypadku muzyki do publicznego odtwarzania od Publicmusic. Posiadamy wyłączne prawa do publikacji i udostępniania naszych filmów. Nigdy żadna organizacja OZZ nie zgłosi się do Was w celu pobrania jakichś opłat. To znaczy, zgłosić się na kontrolę mogą, bo to rutynowe działanie, jednak nie znajdą niczego do czego można się przyczepić bądź nałożyć karę. Posiadamy pełnie praw, które Wam, naszym klientom odsprzedajemy. Oczywiście otrzymujecie dowód zakupu oraz certyfikat legalności na posiadane teledyski.

Część naszych teledysków możecie podejrzeć na tych dwóch likach. Oczywiście posiadamy więcej filmów i teledysków bez opłat ZAIKS. Wystarczy się z nami skontaktować, możecie również odwiedzić nasz profil na YouTubie, który dostępny jest po tym linkiem.

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.