Teledyski bez praw autorskich ZAIKS, STOART, ZPAV

Pragniemy dziś przedstawić Państwu nowość w naszej ofercie, teledyski bez praw autorskich ZAIKS, STOART, ZPAV. Po co? Jak? Dlaczego? Do jakiej firmy? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego wpisu. Jak już Państwo zauważyli od jakiegoś czasu informujemy o możliwościach wykorzystania naszej muzyki bez ZAIKS w różnych sytuacjach i lokalach. Dziś mamy nieco inny typ oferty.

Teledyski bez praw autorskich są bardzo popularne w różnych rodzajach sklepów czy restauracji, dziś w czasach gdy telewizory LCD są bardzo płaskie i eleganckie mogą stanowić swoistą ozdobę lokalu. Wszystko zależy w tym wypadku nie tyle od samej muzyki co od warstwy wizualnej, a ta w naszym przypadku stoi na naprawdę wysokim poziomie. Stawiamy na zapierające dech w piersiach widoki i pejzaże, ciekawe hobby czy inne czynności, które przykuwają uwagę.

Jeśli mają Państwo sklep obuwniczy, bądź odzieżowy i chcą umilić czas osobom czekającym na miejsce w przymierzalniach albo oczekującym na swoją drugą połówkę wystarczy zamontować telewizor i 'puścić' nasze teledyski. Dzięki nim na pewno czas minie szybciej, a muzyka będzie przy tym rozbrzmiewać w całym lokalu. Oznacza to że tak naprawdę decydując się na nasze teledyski ozdabiają Państwo własny lokal, ale i sprawiają że gra  w nim wspaniałą muzyka, za której udostępnianie w miejscu publicznym nie muszą Państwo płacić ZAIKSowi ani złotówki.

Dlaczego więc nie puścić w TV zwykłego programu telewizyjnego bądź kanału muzycznego? Problem z ZAIKSem, ZPAV czy STOARTem które również mogą rościć sobie prawa do pobierania opłat z publicznego odtwarzania treści multimedialnych, jak filmy, teledyski i muzyka. Więc jeśli chcecie ustrzec się przed kontrolą pracowników ZAIKS, skorzystajcie z naszej oferty. Wszelkie informacje odnośnie naszej oferty jak i numery telefonów bądź maile znajdziecie na naszej stronie internetowej www.publicmusic.pl

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Nasz zespół pracowników zajmuje się muzyką od ponad dwudziestu lat, początkowo jako wydawcy płyt CD. Jako jedyni oferujemy profesjonalną muzykę radiową i to wiele różnych stacji z tysiącami utworów w róznorodnych stylach: House, R&B, Dance, Chillout, Smooth Jazz, Disco itp. Mamy najbogatszą i największą ofertę muzycznąna najwyższym poziomie światowym. I to wszystko bez opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV, czy jakiejkolwiek innej organizacj autorskiej. Nasza oferta zwalnia z tych wszystkich kosztów!

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.