Teledyski bez OZZ idealne na wakacje do sklepu!


2018-08-06

Teledyski bez OZZ idealne na wakacje do sklepu! Dlaczego? Co to? Na czym to polega? To stosunkowo nowa usługa na rynku, chociaż w naszej ofercie jest już od kilku lat. Chodzi o teledyski bez opłat OZZ. Często w sklepach odzieżowych czy innych widzimy ekrany czy telewizory, na których poruszają się jakieś piękne widoki czy program telewizyjny, przeważnie programy muzyczne czy z podróżami. Musicie mieć świadomość że jeśli w swojej pracy postawicie taki odbiornik TV i bedziecie odtwarzać tam publicznie program telewizyjny, bądź filmy, seriale z popularnych streamingów będziecie musieli płacić opłaty do OZZ.

- YouTube
Teledyski bez OZZ idealne na wakacje do sklepu!

Uniknąć tego można bardzo prosto. Wystarczy skorzystać z naszej usługi, posiadamy kilkadziesiąt tego typu filmików tematycznych, które idealnie nadają się do sklepów czy firm, w których chcielibyście mieć taki efektowny wygaszacz ekranu. Skupiamy się na efektownych filmikach z podróży, krańców świata niezależnie czy to tropiki czy mroźne szczyty. Zakres tematyczny naszych filmików jest naprawdę ogromny, dostosujemy się do Waszych wymagań. Pomożemy również wybrać jaki motyw przewodni będzie pasował najbardziej do Waszego miejsca pracy.

Teledyski bez OZZ idealne na wakacje do sklepu!

Oczywiście sytuacja z licencjami wygląda identycznie jak w przypadku muzyki do publicznego odtwarzania od Publicmusic. Posiadamy wyłączne prawa do publikacji i udostępniania naszych filmów. Nigdy żadna organizacja OZZ nie zgłosi się do Was w celu pobrania jakichś opłat. To znaczy, zgłosić się na kontrolę mogą, bo to rutynowe działanie, jednak nie znajdą niczego do czego można się przyczepić bądź nałożyć karę. Posiadamy pełnie praw, które Wam, naszym klientom odsprzedajemy. Oczywiście otrzymujecie dowód zakupu oraz certyfikat legalności na posiadane teledyski.

 

Część naszych teledysków możecie podejrzeć na tych dwóch likach. Oczywiście posiadamy więcej filmów i teledysków bez opłat OZZ. Wystarczy się z nami skontaktować, możecie również odwiedzić nasz profil na YouTubie.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl