Sylwester bez OZZ, STOART i ZPAV


2015-12-12

Sylwester to wyjątkowa noc, jedyna w całym roku, co niesie za sobą pewne koszty. Jeśli jesteście przedsiębiorcami, posiadaczami lokali jak restauracje, puby, kawiarnie i organizujecie Bal Sylwestrowy to dobrze wiecie że tego dnia wszystko jest droższe. Z jednej strony dlatego by zapewnić odpowiednią oprawę tego uroczystego dnia, ale z drugiej strony z powodu pewnych standardów, które wykształciły się na przestrzeni lat.

 

Niezależnie czy posiadacie restauracje, kawiarnie, pub czy małą knajpkę, a chcecie organizować bal sylwestrowy będziecie musieli opłacić OZZ bo chyba nikt nie wyobraża sobie Sylwestra bez muzyki. Ale to dotyczy również wszystkich innych imprez organizowanych we wszelkiego typu halach sportowych, remizach strażackich czy w innych tego typu lokalach, które na tej jeden dzień zmieniają się w salę sylwestrowego szaleństwa. Wszyscy Ci, którzy organizują imprezę i publicznie odtwarzanie muzyki mają obowiązek opłacenia OZZ, STOART czy ZPAV. Takie po prostu jest prawo w Polsce, czy ktoś się z tym zgadza czy nie.

Sylwester bez OZZ, STOART i ZPAV

Prócz opłat OZZ trzeba jeszcze opłacić zespół muzyczny, dj, czy osobę prowadzącą zabawę, której rola sprowadza się często w głównej mierze do puszczania muzyki z komputera. Wszyscy dobrze wiemy, że tego dnia wszystkie zespoły muzyczne podbijają stawki o trzy albo i cztery razy mimo, że repertuar jest ten sam co na zwykłym dancingu bądź zabawie.

 

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego jak zaproponować Państwu naszą ofertę! Baza naszych utworów jest ogromna, ponad kilkadziesiąt tysięcy utworów podzielonych na płyty pod względem gatunkowym, a to wszystko bez jakichkolwiek opłat OZZ! Nie musicie płacić za publiczne odtwarzanie muzyki korzystając z naszych utworów. Jedna płyta to zaledwie 3 zł.

 

Co najlepsze w utworach bez OZZ od Publicmusic to fakt, że wszystkie utwory bez OZZ można przesłuchać na naszej stronie internetowej, więc wiedzą Państwo co kupują i za jakie utwory płacą. Ponadto posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy doradzą Państwu zależnie od imprezy, lokalu i ilości gości odpowiednią muzykę, wszystko to w cenie usługi!

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl