Święta z Covid-19 ale bez ZAIKS

Święta z Covid-19 ale bez ZAIKS

Co roku przedstawialiśmy Wam naszą świąteczną ofertę, która była idealnie dostosowana do Waszych potrzeb niezależnie od wielkości firmy. W tym roku jest niestety inaczej. Co prawda sklepy ruszyły pod ścisłym rygorem sanitarnym ale restauracje, hotele, kawiarni czy puby nie. A to do nich co roku kierowaliśmy naszą ofertę. Jak sytuacja wygląda w tym roku?

Wszyscy chyba wiemy że gastronomia w jakiejkolwiek formie została wstrzymana do 27 grudnia, a termin ten zostanie zapewne przedłużony do połowy stycznia. Takie przynajmniej krążą plotki. Jak będzie na prawdę? Nie wiadomo. Do tego już zostaliśmy przyzwyczajeni. Informacje o tak ważnych decyzjach jak otwarcie czy zamknięcie lokali dostajemy na kilka godzin przed faktycznym zakazem.

Święta z Covid-19 ale bez ZAIKS
Święta z Covid-19 ale bez ZAIKS

 

Święta z Covid-19 ale bez ZAIKS

Wszystkim właścicielom restauracji, pubów, klubów, kawiarni czy ogólnie gastronomi zalecamy całkowitą likwidację ZAIKS. To znaczy, zrezygnowanie z ich usług. Teraz jest na to idealny czas, wszystko można wytłumaczyć obniżonymi dochodami i szukaniu oszczędności. I póki nie ruszycie z gastronomią tak naprawdę nie potrzeba Wam muzyki. Bo przecież klientów i tak nie możecie przyjąć. Jeśli jednak chcecie już teraz przygotować się na alternatywę. Polecamy nasze usługi. Już za 18 zł miesięcznie możecie cieszyć się muzyką bez ZAIKS, bez ograniczeń.

Tak to nie błąd. Wystarczy 18 zł przy dwuletniej umowie, to wychodzi 432 zł za dwa lata. A przecież tyle albo i więcej płaciliście do tej pory miesięcznie! Szaleństwo? No właśnie, dlaczego tak długo marnowaliście pieniądze. Nasza firma jest bardzo elastyczna i nie są to puste frazesy. Naszą muzykę bez ZAIKS możemy dostarczyć na płytach CD, pendrive czy jako link do radia internetowego. Oczywiście posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i dokumenty poświadczające legalność posiadanych przez nas utworów.

Chcecie więcej informacji? Nasi pracownicy z chęcią pomogą Wam zrezygnować z ZAIKS. Dodatkowo przedstawią ofertę przygotowaną specjalnie dla Was i Waszej firmy! Więcej informacji na naszej głównej stronie www.publicmusic.pl

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.