Święta z Covid-19 ale bez OZZ


2020-12-05

Święta z Covid-19 ale bez OZZ

Co roku przedstawialiśmy Wam naszą świąteczną ofertę, która była idealnie dostosowana do Waszych potrzeb niezależnie od wielkości firmy. W tym roku jest niestety inaczej. Co prawda sklepy ruszyły pod ścisłym rygorem sanitarnym ale restauracje, hotele, kawiarni czy puby nie. A to do nich co roku kierowaliśmy naszą ofertę. Jak sytuacja wygląda w tym roku?

 

Wszyscy chyba wiemy że gastronomia w jakiejkolwiek formie została wstrzymana do 27 grudnia, a termin ten zostanie zapewne przedłużony do połowy stycznia. Takie przynajmniej krążą plotki. Jak będzie na prawdę? Nie wiadomo. Do tego już zostaliśmy przyzwyczajeni. Informacje o tak ważnych decyzjach jak otwarcie czy zamknięcie lokali dostajemy na kilka godzin przed faktycznym zakazem.

Święta z Covid-19 ale bez OZZ

Święta z Covid-19 ale bez OZZ

Wszystkim właścicielom restauracji, pubów, klubów, kawiarni czy ogólnie gastronomi zalecamy całkowitą likwidację OZZ. To znaczy, zrezygnowanie z ich usług. Teraz jest na to idealny czas, wszystko można wytłumaczyć obniżonymi dochodami i szukaniu oszczędności. I póki nie ruszycie z gastronomią tak naprawdę nie potrzeba Wam muzyki. Bo przecież klientów i tak nie możecie przyjąć. Jeśli jednak chcecie już teraz przygotować się na alternatywę. Polecamy nasze usługi. Już za 18 zł miesięcznie możecie cieszyć się muzyką bez OZZ, bez ograniczeń.

 

Tak to nie błąd. Wystarczy 18 zł przy dwuletniej umowie, to wychodzi 432 zł za dwa lata. A przecież tyle albo i więcej płaciliście do tej pory miesięcznie! Szaleństwo? No właśnie, dlaczego tak długo marnowaliście pieniądze. Nasza firma jest bardzo elastyczna i nie są to puste frazesy. Naszą muzykę bez OZZ możemy dostarczyć na płytach CD, pendrive czy jako link do radia internetowego. Oczywiście posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i dokumenty poświadczające legalność posiadanych przez nas utworów.

Chcecie więcej informacji? Nasi pracownicy z chęcią pomogą Wam zrezygnować z OZZ. Dodatkowo przedstawią ofertę przygotowaną specjalnie dla Was i Waszej firmy! Więcej informacji na naszej głównej stronie www.publicmusic.pl

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl