Świąteczna muzyka do sklepów i galerii

Świąteczna muzyka do sklepów i galerii

Świąteczna muzyka do sklepów i galerii. Poruszaliśmy temat muzyki w restauracjach, hotelach i kawiarniach, które w tym roku wyjątkowo nie potrzebują muzyki. Nie potrzeba tam świątecznej muzyki, kolęd, a tym samym naszych usług. Jednak nie mamy obecnie pełnego lockdownu, sklepy i inne usługi są czynne. Ale jednak ruch w sklepach jest dużo niższy. Przychody są mniejsze. Warto więc poszukać jakichś oszczędności, a przy tym zachować ducha świąt. Dlatego jak co roku przypominamy o naszej świątecznej ofercie.

Muzyka w sklepach czy firmach w grudniu może być tylko jednego rodzaju, świąteczka. Nie ma miejsca na hity, nowości czy standardowy repertuar. Potrzebne są klasyczne utwory, znane melodie czy szlagierowe wręcz piosenki, a także kolędy. Co jednak zrobić by w tym roku oszczędzić pieniądze na ZAIKS? Całkowita rezygnacja. To jedyne rozwiązanie. Czas jest idealny. Kryzys. Mniejszy ruch. Szukanie oszczędności. ZAIKS, STOART czy ZPAV nie będą robiły Wam problemów. A nawet jeśli byłyby jakieś problemy czy trudności przy rezygnacji. Prosimy o kontakt. Nasi pracownicy bez problemów pomogą ze wszystkimi formalnościami.

Świąteczna muzyka do sklepów i galerii
Świąteczna muzyka do sklepów i galerii

Co zrobić z muzyką na święta?

Jeśli chcecie sprawdzić naszą świąteczną ofertę, nic prostszego. Wszystko jak zwykle przejrzyście znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Wszystkie nasze utwory możecie przesłuchać pod tym linkiem: http://publicmusic.pl/ Posiadamy 6 wypełnionych po brzegi płyt ze świątecznymi utworami, kolędami i piosenkami idealnie oddającymi ducha świąt.

Utwory te nagrane są w wysokiej jakości i świetnie spełnią swoją rolę w Waszym sklepie, małym czy dużym, galerii, czy zwykłej firmie, niezależnie czy to kancelaria prawna czy księgowość. Warto przy tym zaznaczyć że za nasze usługi zapłacicie jedynie 20-30 zł miesięcznie. Jest to spora różnica porównując opłaty do ZAIKSu które często sięgają nawet tysiąca złotych miesięcznie! Nasze usługi są w pełni legalne, posiadamy wszystkie  wymagane dokumenty, zaświadczenia oraz pomoc prawną. Każdy z naszych klientów otrzymuje również certyfikat legalności potwierdzający, że jest właścicielem kupionych utworów. I nie znajdzie się ich w żadnych bazach ZAIKS, STOART czy ZPAV.

 

Jeśli trafiłeś na tego bloga, oznacza to że szukasz muzyki bez ZAIKS do publicznego odtwarzania w swojej firmie.

Niezależnie czy to kawiarnia, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet lekarski, sklep czy biuro,

odpowiednią muzykę bez konieczności opłacania ZAIKS znajdziesz w naszym sklepie internetowym:

WWW.PUBLICMUSIC.PL.

Gdzie będziecie mogli również przesłuchać wszystkie nasze utwory.