Świąteczna muzyka bez ZAIKS w grudniu


2017-12-05

Witamy! Świąteczna muzyka bez ZAIKS w grudniu, jak to z nią jest? Jak co roku zaraz po 1 listopada wszystkie sklepy i wystawy sklepowe zostają przystrojone w świąteczne ozdoby. Termin ten z racji obchodów Wszystkich Świętych jest raczej nie do przeskoczenia. Duże sklepy nie biorą pod uwagę tego czy „pasuje” tak szybko zaczynać sprzedać świąteczne ozdoby i inne artykuły. Mniejszym sklepom i firmo jest trudniej wprowadzić takie zmiany tak szybko z obawy przed złym postrzeganiem przez klientów.

 

Kiedy więc można puszczać świąteczną muzykę bez ZAIKS? Nie ma na sztywno ustalonego terminu, przyjęło się że od 1 grudnia jest to już dopuszczone, co prawda zima rozpoczyna się dopiero 21 grudnia, ale grudzień już od dawna oznacza zimę i święta. I tu nasuwa się pytanie: jaka muzykę puszczać w okresie przedświątecznym w sklepach i innych firmach?

Świąteczna muzyka bez ZAIKS w grudniu

Jeśli zdecydujecie się na publiczne odtwarzanie jednej ze znanych stacji radiowych oznaczać będzie to dwie rzeczy: słuchanie po raz setny tej samej muzyki na święta, a po drugie opłaty ZAIKS, STOART, ZPAV. Organizacje te wcale nie robią sobie odpoczynku na koniec roku, a nawet wzmagają kontrole bo wiele firm nawet jeśli nie przez cały rok nie puszczało muzyki to decydują się by w grudniu puszczać świąteczną muzykę.

 

Świąteczna muzyka bez ZAIKS w grudniu

Można by pomyśleć że za publiczne odtwarzanie kolęd nie jest wymagane opłacanie ZAIKS, ale jak skontrolować który wariant jest aktualnie grany i czy nie jest on wpisany do ZAIKS jako dzieło znanego artysty, muzyka? Lepiej dmuchać na zimne i zabezpieczyć się na zapas. Dlatego polecamy wybór naszej muzyki bez ZAIKS na święta.

W naszej ofercie posiadamy zarówno kolędy, utwory świąteczne, a także całą masę innych utworów, które z powodzeniem można puszczać w okresie świątecznym. Nasi wyspecjalizowani pracownicy zawsze z chęcią pomogą i doradzą podczas wyboru utworów do Waszej firmy.

 

Jeśli sami chcecie przesłuchać nasze świąteczne utwory to wystarczy że wejdziecie na naszą stronę główną tutaj, zjedziecie na dół strony do zakładki Christmass gdzie znajdziecie sześć płyt wypełnionych po brzegi utworami, które idealnie będą pasować do tego magicznego czasu.

 

Na koniec życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl